Дорогі друзі та партнери, з 10 січня 2017 року ви маєте можливість замовити брошури “Молитва за тебе, за твоє місто, за Україну”.

Ситуація в країні, на привеликий жаль, залишається важкою. Люди втомилися від розчарувань та постійних проблем. Гнів, розпач, а можливо і ненависть  охопила не одне людське серце. Хтось шукає вихід власними силами, а хтось можливо зовсім здався. У нинішній ситуації як ніколи суспільство потребує доброї новини, про те як може змінитися їхня країна, їхнє місто і саме головне їхнє серце. Саме ці три теми ми піднімаємо у нашій брошурі, розкриваючи звязок між змінами у власному серці до змін у країні. Головні посили: “понад усе стережи серце своє” та “молись за місто в якому ти живеш”. Висновок на обкладинці говорить:

“Зміниться серце – зміниться людина!
Зміниться людина – зміниться країна!”

Кожна тема у брошурі розкрита на основі Біблійних текстів з цитатами окремих віршів. Ми показуємо актульність Святого Письма у всі часи і те, що у Бога вже є відповідь та рецепт на кожну проблему у житті. Ми не закликаємо у данному матеріалі до якогось віровчення, а даємо можливість читачеві особисто роздумувати над словами з Бібілії та прийти до власних висновків.

Данні матеріали будуть дуже корисними на загальних євангелізаційних заходах як у мирній частині України так і в зонах проведення бойових дій.
Макети надрукуванні українською мовою. Детальніше ознайомитися з наповненням ви можете переглянувши фото нижче.

Спеціально для Закарпатської Реформаторської Церкви наша команда підготувала данну брошуру угорською мовою для проведення молитовних заходів за Україну серед населення етнічних угорців Закарпаття. (Координатор Золтан Сабо 097 787 6394)

 

ЗАМОВИТИ брошури ви можете:

  • заповнивши форму “долучитися до проекту”
  • зателефонувавши за номером: 067 977 4444 ( з 10:00 до 18:00)
  • написати на poklikoffice@gmail.com

ДОСТАВКУ по території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.

ПЕРЕДІСТОРІЯ

Починаючи з 2012  року Асоціація ПОКЛИК підтримує молитовні ініціативи в Україні своїми ідеями у форматі друкованої та сувенірної продукції: закладка-пам’ятка, молитовна брошура, плакат та силіконовий браслет.

Презентували ми ініціативу на щорічному масштабному молодіжному фестивалі у Малині, що на Житомирщині. В  2012 Асоціація ПОКЛИК стала партнером фестивалю, організатором якого є Українська Церква Християн Віри Євангельської. Окрім карток-пам’яток для віруючих, де ми пояснювали з яким серцем потрібно молитися за людей (небайдужим, і з позиції співчуття), ми також розробили для молоді 7,000 силіконових браслетів-пам’яток “Мій ПОКЛИК 1:100 – Місія Можлива”, які нагадуватли кожній молодій людині про рішення молитись за людей та Україну. Масштаб 1:100 – це духовна відповідальність одної молодої віруючої людини в Україні молитися за 100 тих, з ким Бог доручив розділяти їхнє життя: однокласники, сусіди, колеги, друзі.

 

Ми також знайшли лист, з котрим ми звертались до священнослужителів у 2012 році. Обставини змінилися. Ми вже підготували нову брошуру для 2017-го року. Але на той час, коли вже з’явились перші чутки про зростаючі суспільно-політичні напруження та можливі провокації проти стабільності в Україні, християни були готові стояти в молитві за державу і за народ. Так ця брошурка використовувалась аж до часів Революції Гідності і роздавалась віруючими із Молитовного Намету на Майдані.  Нижче звернення до священнослужителів УЦХВЄ:

Скільки нам залишилось часу для вільної проповіді Євангелія?

За найкращих перспектив, інтеграції в Європу, передбачається прийняття європейських політично-коректних норм та законів, що відверто обмежують проповідь Євангельських істин та заклику людей до навернення від гріха. Тому, поки Україна ще залишається вільною та  незалежною державою, ми повинні використати цей час для проповіді Євангелія по всіх містах та селах нашої суверенної держави. Час для народу Божого зміцніти та діяти. (Даниїла 11:32)

Хто повинен почути і зрозуміти план Спасіння? 

Кожний житель України. Сьогодні населення України налічує 45 000 000 людей, що проживають у 459 містах, 28 484 селах, та 885 селищах міського типу.  В середньому по 3 особи на сім’ю, – це приблизно 15 000 000 домівок, до яких потрібно донести Слово.

Хто має нести духовну відповідальність за людей в Україні?

Церква, насаджена Богом на цій землі.  Сьогодні в Україні є 30 000 церков та релігійних організацій, 10 000 з яких, – це євангельсько-протестантські церкви.  Із 1 500 000 євангельських християн, щонайменше 450 000 можуть нести перед Богом тих, хто ще не спасенний.

Що таке “1:100”?

Це духовна відповідальність 1 віруючого за 100 невіруючих людей в Україні.

Співвідношення 450 000 небайдужих християн до 45 000 000 населення, це і є приблизно наш масштаб відповідальності 1:100.

Чому друковане слово (брошури, буклети, плакати)? 

Є багато хороших способів передачі Слова: теле-програми, радіо-мовлення, інтернет ресурси, мультимедіа, особистий євангелизм, публічні євангелізації.

В друкованому вигляді інформація (текст і графіка) та її носій (папір) подаються разом, тому цей спосіб має наступні, характерні йому, переваги:

  1. можливість особистого контакту з людиною при передачі матеріалу “з рук в руки”, що сприяє діалогу та зворотньому зв’язку у майбутньому;
  1. широка цільова аудиторія – поширення буклетів по поштових скриньках та домівках дає можливість досягти особисто кожну сім’ю;
  1. тривалий життєвий цикл – друковане Слово продовжує “говорити”, як мінімум, протягом перебування у свого адресата;
  1. кожен віруючий може бути євангелистом, незалежно від віку, професії, талантів та доступу до складніших євангелізаційних ресурсів.

Як визначити необхідну кількість роздатних матеріалів? 

Є два способи:

  1. шляхом потреб – по одній брошурі у кожний дім міста/села;
  2. шляхом можливостей – де кожен волонтер може роздати в середньому від 100 до 1 000 брошур за один день.

Що будемо мати на виході? 

Так, наприклад, одна церква із 100 людей, де кожен кожен віруючий, роздавши своїх 100 брошур по 1 на кожну адресу міста, змогла покрити своє місто, із 30 000 жителів, за допомогою лише 10 000 друкованих екземплярів.

Нам, також, відомі приклади, де 20 чоловік однієї громади засвідкували для пари десятків тисяч людей свого міста, розповсюдивши 20 000 брошур за два дні (по 1 000 кожен).

Інші церкви за допомогою брошур-запрошень збирають кількатисячні аудиторії людей, бажаючих почути проповідь Євангелія.

Тому, якщо хоча б одна “Церква християн віри євангельської” взяла на себе духовну відповідальність за народ, та донесла друковане Слово, вона би покрила майже всю Україну. Хоча б 100 000 віруючих, роздавши по 100 брошур кожен (хоча би за рік), досягнуть 10 000 000 людей/адрес, тобто засвідчать кожному 4-му або 5-му жителю України. А це означатиме, що якщо не у кожну сім’ю, то у кожну родину матиме можливість прийти Слово Боже, як написано “спасешся ти та дім твій” (Дії 16:31) Це того варте!

Яка ж церква повинна окріпнути у цей час?  

Відповідь за вами.