Дорогі друзі та партнери, з 10 січня 2017 року ви маєте можливість замовити брошури “Молитва за тебе, за твоє місто, за Україну”.

Ситуація в країні, на привеликий жаль, залишається важкою. Люди втомилися від розчарувань та постійних проблем. Гнів, розпач, а можливо і ненависть  охопила не одне людське серце. Хтось шукає вихід власними силами, а хтось можливо зовсім здався. У нинішній ситуації як ніколи суспільство потребує доброї новини, про те як може змінитися їхня країна, їхнє місто і саме головне їхнє серце. Саме ці три теми ми піднімаємо у нашій брошурі, розкриваючи звязок між змінами у власному серці до змін у країні. Головні посили: “понад усе стережи серце своє” та “молись за місто в якому ти живеш”. Висновок на обкладинці говорить:

“Зміниться серце – зміниться людина!
Зміниться людина – зміниться країна!”

Кожна тема у брошурі розкрита на основі Біблійних текстів з цитатами окремих віршів. Ми показуємо актульність Святого Письма у всі часи і те, що у Бога вже є відповідь та рецепт на кожну проблему у житті. Ми не закликаємо у данному матеріалі до якогось віровчення, а даємо можливість читачеві особисто роздумувати над словами з Бібілії та прийти до власних висновків.

Данні матеріали будуть дуже корисними на загальних євангелізаційних заходах як у мирній частині України так і в зонах проведення бойових дій.
Макети надрукуванні українською мовою. Детальніше ознайомитися з наповненням ви можете переглянувши фото нижче.

Спеціально для Закарпатської Реформаторської Церкви наша команда підготувала данну брошуру угорською мовою для проведення молитовних заходів за Україну серед населення етнічних угорців Закарпаття. (Координатор Золтан Сабо 097 787 6394)

 

ЗАМОВИТИ брошури ви можете:

  • заповнивши форму “долучитися до проекту”
  • зателефонувавши за номером: 067 977 4444 ( з 10:00 до 18:00)
  • написати на poklikoffice@gmail.com

ДОСТАВКУ по території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.

ПЕРЕДІСТОРІЯ:

Молитовне віче в Україні відзначає 4-у річницю (СТАТТЯ)

Починаючи з 2012 року Асоціація ПОКЛИК підтримує молитовні ініціативи в Україні своїми ідеями у форматі друкованої та…

Опубліковано Поклик Понеділок, 2 квітня 2012 р.