Про нас

Асоціація ПОКЛИК підтримує індивідуальний та громадський діалог у суспільстві на тему морально-етичних цінностей, враховуючи культурно-духовну спадщину народу. Цим самим ми допомагаємо людям зрозуміти цінність життя й покращити його якість. Для цього співпрацюємо з громадськими та легітимними релігійними організаціями.

У 2009 році інтереси й прагнення дієвих осіб у середовищі євангельських протестантських спільнот втілилися в спільних проектах. Так ми розпочали співпрацю з помісними громадами. З 2011 року ми підтримуємо загальнонаціональні справи в співробітництві зі союзами євангельських церков.

Наше ставлення до роботи походить із позиції відповідальності, як для слави Божої; до людей – із принципу гідності, як до вінця творіння Божого.
Ми переконані в тому, що Церква – це Божа інституція на землі, яка має бути в центрі громадського життя. Як сервісна організація прагнемо підтримувати кожну добру справу на громадському рівні.

Ми розвиваємося шляхом репутації, а не популярності. Як правило, співпрацю з нами рекомендують один одному ті, хто вже зробили хороші справи за нашою участю.
Наше бачення – реформація людини й країни через просвітлення Божою мудрістю.

Замовлення матеріалів

Ми постійно розробляємо тематичні просвітницькі матеріали та одразу анонсуємо на нашій сторінці у Фейсбук,  у Поклик спільнотах у вайбер та телеграм каналі.

Активні проекти також можна побачити на нашому сайті у вигляді головного банера, через який можна потрапити на сторінку опису проекту, побачити як виглядає брошура та оформити заявку, заповнивши відповідну форму. Після отримання вашого замовлення, ми найближчим часом зв’яжемось з Вами для уточнення деталей.

Після розповсюдження наших брошур, будемо раді отримати від вас фото-відео, цікаві свідоцтва, ваші враження від проведених євангелізацій з уточненням, які були успіхи чи труднощі під час заходів. Якщо ви організовуєте івенти або концерти, ми б хотіли знати про дати їх проведення, щоб розуміти терміновість відправок, і зробити хороші анонси-статті в інтернет. Після заходів важливо було б знати скільки було присутніх і як пройшов сам захід, чи були свідоцтва.

Звіти можна висилати у вайбер 067 977 4444 або на пошту poklikoffice@gmail.com

Дякуємо вам за співпрацю! Разом ми зможемо зробити більше для Бога.

 

Доставка продукції

ДОСТАВКУ по території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) вашим коштом.

Команда

Наша команда – волонтери, що служать своїми талантами й професійними навиками за покликом серця. Ми постійно розвиваємося. Переконані, що вічні Біблійні цінності мають бути релевантними до нашої культури та будь-яких викликів часу. Наше завдання – знайти відповіді та поділитися найкращими думками, що стосуються кожного.

Контакти

вулиця Жмаченка, 20, м. Київ, Україна

Тел.: 067 155 4444
067 977 4444

Електронна адреса : poklikoffice@gmail.com

Друзі та партнери