Про нас

Асоціація ПОКЛИК підтримує індивідуальний та громадський діалог у суспільстві на тему морально-етичних цінностей, враховуючи культурно-духовну спадщину народу. Цим самим ми допомагаємо людям зрозуміти цінність життя й покращити його якість. Для цього співпрацюємо з громадськими та легітимними релігійними організаціями.

У 2009 році інтереси й прагнення дієвих осіб у середовищі євангельських протестантських спільнот втілилися в спільних проектах. Так ми розпочали співпрацю з помісними громадами. З 2011 року ми підтримуємо загальнонаціональні справи в співробітництві зі союзами євангельських церков.

Наше ставлення до роботи походить із позиції відповідальності, як для слави Божої; до людей – із принципу гідності, як до вінця творіння Божого.
Ми переконані в тому, що Церква – це Божа інституція на землі, яка має бути в центрі громадського життя. Як сервісна організація прагнемо підтримувати кожну добру справу на громадському рівні.

Ми розвиваємося шляхом репутації, а не популярності. Як правило, співпрацю з нами рекомендують один одному ті, хто вже зробили хороші справи за нашою участю.
Наше бачення – реформація людини й країни через просвітлення Божою мудрістю.

Замовлення матеріалів

Ми постійно розробляємо тематичні просвітницькі матеріали та одразу анонсуємо на нашій сторінці у Фейсбук. Активні проекти також можна побачити на нашому сайті у вигляді головного банера.

Замовити матеріали ви можете:

  • заповнивши форму “замовити матеріали”;
  • зателефонувавши нам;
  • через електронну пошту.

Доставка продукції

Після отримання вашої заявки ми зв’яжемося з вами найближчим часом. Опрацювавши ваше замовлення роздатних матеріалів, ми висилаємо їх Новою Поштою.

Команда

Наша команда – волонтери, що служать своїми талантами й професійними навиками за покликом серця. Ми постійно розвиваємося. Переконані, що вічні Біблійні цінності мають бути релевантними до нашої культури та будь-яких викликів часу. Наше завдання – знайти відповіді та поділитися найкращими думками, що стосуються кожного.

Контакти

вулиця Жмаченка, 20, м. Київ, Україна

Тел.: 067 155 4444
067 977 4444

Електронна адреса : poklikoffice@gmail.com

Друзі та партнери