Конфіденційність

ГО “Асоціація Поклик” дбає про захист вашої конфіденційності. Захист персональних даних є важливим для нас, тож ми обробляємо персональні дані лише у відповідності до чинних вимог щодо захисту даних, зокрема Закону України “Про захист персональних даних”.

У зв’язку з нашою діяльністю ми, як власник даних, опрацьовуємо персональні дані наших партнерів та користувачів нашого веб-сайту.

Ця Заява про конфіденційність інформує вас про те, які персональні дані ми опрацьовуємо, яким чином ми їх збираємо, та з якою метою ми можемо їх обробляти. Крім того, ми також повідомляємо вас про ваші права як суб’єкта даних.

Джерела інформації:

Інформація, про яку йдеться , може бути персоніфікованою (прямо стосується конкретної особи чи асоціюється з нею) і неперсоніфікованою (дані про відвідувача сайту, отримані без прив’язки до конкретної особи).

Сайту доступна інформація, яку можна отримати наступними способами:

– при заповненні форм сайту;

– при листуванні Адміністрації з відвідувачами сайту за допомогою електронної пошти;

– технічна інформація – дані про інтернет-провайдера відвідувача, IP-адресу відвідувача, характеристики використовуваного ПК і програмного забезпечення, статистичні дані про переваги окремо взятого відвідувача.

Конфіденційною може бути визнана лише інформація, що зберігається в базі даних сайту в зашифрованому вигляді і доступна для перегляду виключно адміністрацією сайту. Інформація, добровільно розміщена користувачем в загальних розділах сайту при заповненні форми сайту і доступна будь-якому іншому користувачеві сайту, або інформація, яка може бути вільно отримана з інших загальнодоступних джерел, не є конфіденційною.

Безпека

Адміністрація сайту не продає і не розголошує інформацію про користувачів.

Використовує сучасні технології забезпечення конфіденційності персональних даних, даних, отриманих з реєстраційних форм, що залишаються відвідувачами сайту, з метою забезпечення максимального захисту інформації.

Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (відвідувачем або користувачем) її сайту та / або заповнення форм, в тому числі і персональні дані користувачів, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (відвідувач або користувач) усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбачених умовами Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України;

Заключні положення

Відвідуючи сторінки сайту і / або заповнюючи форми на сайті, відвідувач автоматично приймає умови конфіденційністі, описані вище.