Дорогі друзі та партнери, хочемо представити вам інформативну брошуру “Рух, що змінив світ”.

2017 рік весь світ відзначає 500-річчя Реформації. Важливість цього історичного процесу підкреслює маштаб святкування. Воно відбувається не лише в Німеччині, де почався реформаційний рух, але й у інших країнах Європи, Північної та Південної Америки, Азії, та Тихоокеанського регіону, та навіть Африки. На державному рівні Реформацію святкувають і в Україні. Так 26 серпня президент України Петро Порошенко підписав Указ “Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації”, в якому “з метою визнання вагомого внеску протестантських церков і релігійних організацій … вираження поваги їх ролі в українській історії” доручається “розробити за участю представників протестантських релігійних організацій України план подій з підготовки та відзначення в Україні 500-річчя Реформації”. Цей указ дає початок цілій серії подій церковного, суспільно-політичного та культурно-освітнього характеру.

Для європейців Реформація – це те, що трапилося в Німеччині 500 років тому, що сформувало й продовжує реформувати Європу. Для українців Реформація – це те, що повинно ще трапитися, що має сформувати й реформувати українську націю як християнську та при цьому європейську. Ось чому, дивлячись у європейське минуле на подію Реформації з повагою та інтересом, ми бачимо свою Реформацію попереду – як завдання, заклик і можливість.

Підготовлена брошура “Рух, що змінив світ” оргкомітетом проекту #R500ua є важливим та ефективним інструметом для просвітлення суспільства, що ж таке Реформація і в чому її цінність. Тут розкриваються такі теми як “Історія Реформації”, “Значення реформації для України”, а також “Здобутки реформації у світі”.
По всіх областях України протягом 2017 року будуть проводитися різні заходи, присвяченні Реформації Мартіна Лютера, тому данні брошури є дуже корисним матеріалом для роздачі усім гостям. Ознайомитися з наповненням брошури ви можете, переглянувши фото нижче.

Помісні церкви та наші партнери можуть замовити потрібну кількість безкоштовно. Замовлення від обласних оргкомітетів вітається! Дякуємо ресурсному відділу (http://r500.ua/) за організаційну підтримку. P.S. Якщо ви бажаєте слідкувати за новинами проекту, який ми підтримуємо, вподобайте офіційну сторінку “500 років Реформації” (https://www.facebook.com/R500ua/). Дякуємо!

Календар подій http://r500.ua/calendar/

Каталог ідей http://catalog.r500.ua

 

ЗАМОВИТИ брошури ви можете:

  • заповнивши форму “долучитися до проекту”
  • зателефонувавши за номером: 067 977 4444 ( з 10:00 до 18:00)
  • написати на poklikoffice@gmail.com

ДОСТАВКУ по території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.