Дорогі друзі та партнери, хочемо Вам представити наш євангелізаційний календар “Рік Реформації 2017”.

Весь християнський світ живе в часи великого ювілею Реформації. 500 років тому почалася нова епоха – і для християнської церкви, і для всієї нашої цивілізації.

31 жовтня 1517 року чернець-професор Мартін Лютер прибив до дверей віттенгбергськой церкви свої 95 тез. У них він розкритикував зловживання католицької церкви і влади Папи відпускати гріхи за гроші. Реформація торкнулася не лише суто релігійних питань. Вона вплинула на багато сфер суспільного життя, і наслідки Реформації ми можемо відчути сьогодні. Можна сміливо сказати, що цивілізації, яка зараз існує, могло б і не бути, якщо б реформаційний рух не розпочався або зазнав поразки. Що ж такого принесла Реформація, як вона змінила християнство? Реформатори не вигадували нічого нового. Вони читали першоджерело – Біблію, і намагалися привести життя Церкви відповідно до неї. Було задекларовано п’ять основних постулатів: “Sola Scriptura” (тільки Писання), “Sola fide” (тільки вірою), “Sola gratia” (тільки благодаттю), “Solus Christus” (тільки Христос), “Soli Deo gloria” (тільки Богу слава). Ці принципи підкреслюють владу і славу Бога, вищий авторитет Його Слова, яка рятує силу Божої благодаті і вирішальне значення особистої віри.

Нажаль, наше суспільство мало освідомлене про Реформацію навіть сьогодні. Тому, враховуючи всю цінність спадщини Реформації та відповідальність перед нашим суспільством, ми розробили євангелізаційний календар на данну тему, виствітивши основне – п`ять соло Мартіна Лютера. Данний матеріал є дуже корисним для євангелізаційних, просвітницьких заходів та особистого євангелизму на Різдвяні свята. Великою перевагою є і те, що прочитавши що ж таке Реформація і в чому її суть, матеріал може послужити читачеві увесь рік. Це дає не один шанс задуматися над своїм життям.

Ознайомитися з наповненням календаря ви можете, переглянувши фото нижче.

ЗАМОВИТИ брошури ви можете:

  • заповнивши форму “долучитися до проекту”
  • зателефонувавши за номером: 067 977 4444 ( з 10:00 до 18:00)
  • написати на poklikoffice@gmail.com

ДОСТАВКУ по території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.
Проте як проходив один із євангілізаційно-просвітницьких заходів на Європейській площі Києва за участю наших календарів ви можете переглянути у відео.

Відео: https://www.facebook.com/R500ua/videos/1250714688340694/