Дорогі Друзі, у нас знову є що Вам запропонувати на Різдво! На жаль, за останні кілька років ми спостерігаємо просування нехристиянських святкувань типу “хелоуін”, замість того, щоб наприклад, “День Подяки Богові” набував належного резонансу в суспільстві. Святкування Різдва – теж під загрозою позбавлення свого християнського змісту. На прилавках магазинів, ще задовго до Свята, все більше з’являються привабливі готові подарунки з небіблійними персонажами. Окрім вітчизняних дідів Морозів та Снігурок, бачимо тигрів, драконів, змій та магічних персонажів, що тепер теж претендують на символізацію новорічних та Різдвяних свят. Нашим дітям щорічно нав’язується астрологічна тематика. У цьому році в якості упаковки для Різдвяних та Новорічних подарунків, ми пропонуємо вам ТРИ ВИДИ КОРОБОЧОК з ексклюзивними малюнками:

  1. Коробочка-кулька діаметром 12,5 см на 550-650 г цукерок (40-50 шт), як у минулих роках.
  2. Прямокутна коробка з ручкою, з твердого гофрокартону. Розмір: 23х17х7,5 см. Поміщаються плитки шоколаду, Біблії, буклети, сувеніри, фрукти тощо. Коробка досить міцна, може вміщувати важчі предмети й бути використаною для більш дорослої аудиторії: підлітки, солдати, люди літнього віку.
  3. Коробочка-цукерка розміром 7,7х31 см (зовні) та 7,7х18-25 см. (внутрішній об’єм) – вміщає 40-50 цукерок (525-660 гр.) типу “ромашка”. Виготовлена з картону. Поверхня ламінована матовою плівкою. А також у подарунок із кожною коробочкою ви отримаєте ЛИСТІВКИ. Розмір – 10х15 см., покриті матовою ламінацією, а центральна частина (малюнок) виділений глянцевим лаком. Листівки виготовлені з картону, тому міцні та приємні на дотик. Зворотня сторона відведена для вашого привітання. ЗАМОВИТИ подарункові комплекти можна за тел.: 067-977-4444 (з 10:00 до 19:00), або написати на poklik-office@ukr.net.

Просимо вашої фінансової участі, щоби частково покрити затрати на виготовлення. Детальніше за вказаним телефоном. ДОСТАВКУ по території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок. ЗБІРКА Й НАПОВНЕННЯ Усі коробочки ви можете наповнити бажаними цукерками за власним вибором, та затратити значно менше, ніж коштують інші готові подарунки вітчизняних виробників. При цьому, ви контролюєте не тільки якість наповнення, але маєте унікальне послання на упаковці. Коробочки проклеєні двосторонньою липкою стрічкою з однієї сторони та пропонуються у розгорнутому вигляді.

Усі лінії згину пробіговані, тому їх легко буде скласти по мітках. Інструкція додається при розсилці. Коробочки прямокутні, не потребують проклейки, легко збиратимуться. Поспішайте, адже кількість кожного виду продукції обмежена! Розкажімо усім про істине значення Різдва Христового! Нехай новий 2017 рік буде не “роком півня”, а роком народження Ісуса Христа в багатьох серцях!