Волонтер-християнин ТАРАС СЕНЬ

Опубліковано:

“…За останній рік двічі попадав під обстріли, лише по милості Божій залишився живий!”

Пастор церкви “Христос є відповідь” м. Свердловська, в.о. старшого пастора Луганської обл., редактор Всеукраїнської газети “Христос є відповідь”. Магістр релігієзнавства. В 2000 р., після закінчення Київського Біблійного інституту, поїхав місіонером у Луганську область.

Під час війни Тарасу довелося займатися гуманітарною допомогою на Сході України. За цей час він із командою служителів роздали більше 80 тис. буханців хліба у Свердловську Луганської обл., а також кілька тисяч у Донецькій обл. Роздавали продуктові набори нужденним (5 тис. наборів). Довелося бувати в різних селищах та містах Луганщини та Донеччини, допомагати церквам та людям не з церков. У Свердловську роздали продуктів харчування на 2 млн. грн. Також проводили благодійні обіди для нужденних, годували людей в лікарнях, роздавали одяг, завдяки цьому мали змогу проповідувати Євангеліє. Своїм служінням надихають інших. Наразі в Краснодоні допомогли церкві розпочати та проводити благодійні обіди по лікарнях. За останній рік навідали більше 1000 людей по домах та принесли їм продуктову допомогу. Близько 100 людей з них сповідались та прийняли Христа в своє серце. Проводили чимало заходів для дітей: спортмайданчики, свята на Пасху та Різдво та ін. Бог благословив на проведення двох дитячих таборів. Роздавали дитячі подарунки, дитячу літературу.
Також Тарас займається служінням людям, що мають залежність від алкоголю та наркотиків.

“На мою адресу постійно направляють погрози, в мене, виявляється, багато ворогів, але є Господь на небі. Такі справи.” – підсумовує свою розповідь Тарас Сень.

Більше інформації на особистій сторінці (Тарас Сень) у соцмережі.