Волонтер-християнин СЕРГІЙ КОСЯК

Опубліковано:

“…Я бачив, як поруч підривались міни, навколо летіли шматки шиферу та цегли, але все здавалося так повільно: було відчуття, що я можу роздивитись кожну деталь в диму та пилу залишків будинків, що розліталися…”

Пастор протестантської церкви м. Донецька. Головний ініціатор міжконфесійного молитовного марафону “Молитва за Україну” в Донецьку. Був в полоні, дивом опинився на свободі.

Активно допомогав людям, що звільнилися від полону, в пошуці фінансів на лікування. Організатор масової евакуації із зони бойових дій – близько 10 000 людей вивезено загальними зусиллями. Веде активну волонтерську діяльність з допомоги переселенцям та людям, що досі знаходяться в небезпечних районах. Під опікою три бази для переселенців. Влітку 2015 р. був в команді організаторів благодійного оздоровчого табору для дітей з прифронтових міст “Золота Лілія” – оздоровлено 400 дітей.

“У нас ще дуже багато роботи, щоб робити нашу країну чистою та красивою. Майбутнє України – за активною громадянською позицією людей високого духу”, – (с) Сергій Косяк.

Більше інформації на особистій сторінці (Sergey Kosyak) у соцмережі.