Свято Подяки в серці столиці

Опубліковано:

17 вересня відбудеться Масштабне Свято Подяки за участі легендарного Ніка Вуйчича – вперше на Хрещатику!

Цей захід присвячений відзначенню 500-річчя Реформації та покликаний об’єднати всю країну у вдячності.

День Подяки або Свято Подяки – це загальнонаціональне свято в переважній більшості країн світу, історія якого сягає корінням глибини віків. Виходячи на вулиці міст, люди висловлюють вдячність за: врожай та досягнення, працю один одного та свої сім’ї, злагоду та все те добре, що мали упродовж року. Вдячність – це чисте серце, це запорука благословення та довголіття народу, це дух перемоги. Долучайся до світлих світових традицій на Хрещатику!

 

 

 

10:00 РАНКОВА ПРОГРАМА

Ранкове богослужіння, хор, молитва за Україну

13:00 ДЕННА ПРОГРАМА

У розважальній програмі:

 • Дитяча ігрова зона;
 • Силове шоу;
 • Спортивні змагання;
 • Конкурси та подарунки для всієї родини;
 • Інтерактивний концерт;
 • Розваги з героєм мультфільму;
 • Вуличний кінотеатр;
 • Тактильний зоопарк;
 • Автопробіг;
 • Найбільша мапа України з овочів та фруктів.

На сцені виступатимуть:

Оксамита, Роман Ващук, Любов Дорошенко, Оксана Козунь, Валерій Короп, Людмила Петрусенко, Шаніс, «Сіон», «Омега», «Born Twice», «Глоріас», «Fire Dance» та інші.

Фестиваль соціальних проектів:

Відмічаємо, аналізуємо, святкуємо: що було досягнуто християнами в наступних сферах: сім’я та діти, волонтерство й капеланство, медицина та реабілітація, медіа та комунікація, культура, наука та мистецтво; якою була праця церковних об’єднань та християнська діяльність всіх областей України. Будуть представлені намети зі здобутками християнства за роки незалежності України.

Що зробили християни за роки свободи в Україні?

 • По-перше, визначали суспільні проблеми та вирішували їх.
 • По-друге, творили нову культуру й розвивали суспільство.

10 сфер служіння християн – надбання для України.

1. Освіта і наука

Духовна освіта церков підготувала нове покоління служителів та місіонерів. Асоціації створили стандарт духовних закладів та акредитації. Лідерські центри, форуми, самити, семінари піднімають рівень кваліфікації діячів. Наукові центри та спілки займаються розвитком наукової думки. Християнські загальноосвітні заклади надають якісну освіту та виховання в безпечному середовищі.

2. Медіа і комунікація

Церковні газети та християнські журнали висвітлювали діяльність християн та сприяли обміну ідей для служіння. Християнські радіопередачі, телепрограми та телеканали познайомили суспільство з різними служіннями християн. Асоціації викликали інтерес до медіа та піднімали рівень журналістики. Масові комунікації у соціальних мережах формують автентичне враження про християн.

3. Медицина і здоров’я

Культура здорового способу життя християн не тільки довела перевагу цінностей для життя та довголіття, але й набула широкого визнання у суспільстві і популярності, яке раніше хизувалося розпустою та вседозволеністю.  Мобільні та стаціонарні християнські медичні клініки робили послуги доступними не лише для малозабезпечених чи віддалених поселень, але й в умовах окупації. Медики християни служать людям із власної ініціативи та обєднуються задля великих завдань та місій.

4. Культура і мистецтво

Християни творять не тільки духовну музику, але й поезію та мистецтво, що несуть вічні цінності. Вони не лише створюють свій сучасний стиль, а й бережуть пам’ять попередніх епох.

5. Соціальне служіння

Служіння сиротам, вдовам, інвалідам та бездомним показують Євангеліє в дії. Реабілітаційні центри випускають у світ успішно реабілітованих людей, що мають високу вірогідність відновлення особистості. Духовне та психологічне консультування і коучінг для людей після психологічних травм дає інструменти для цілістності.

6. Волонтерський рух

Євангельські церкви зібрали конвої продовольчої та гуманітарної допомоги, здатні прокормити та зодягнути цілі міста. Рівною мірою християни евакуювали стільки ж людей із зони бойових дій та допомогли розпочати життя в мирній Україні. Пртестанти використовують свої світові зв’язки для опіки над дітьми та постраждалими співгромадянами.

7. Капеланське служіння

Служіння в тюрмах демонструвало чудеса відновлення особистості серед загублених людей. Служіння військових капеланів допомагає людям в обставинах смертельного поєдинку (не ставати звірами) залишатися людьми, побороти страх, та дає надію на життя після війни.

8. Місіонерська діяльність

Від початку пост-радянської свободи Українські місіонери понесли Євангеліє аж до далекого Сходу Росії, плоди якого не можна переоцінити. Нинішні місіонери несуть християнський успішний світогляд аж до країн Африки.

9. Сім’я, молодь, діти

Недільні школи та християнські табори створюють платформу взаємодії релігійної та помісної громад. Сімейні заходи, курси та семінари переймаються просвітництвом задля успішного подружнього життя та батьківства. Просімейні рухи та альянси піднімають актуальні питання сімейної політики.

10. Бізнес та економіка 

Бізнес форуми та асоціації поширюють культуру та цінності християнського світогляду (працелюбності, доброчинності, відповідальності за громаду, доброго імені, хорошого сервісу). Міжнародні зв’язки християн сприяють розвитку культурно-економічних зв’язків між українським та іншими народами.

Одна третина усіх релігійних громад в Україні – протестантські. Реформоване християнство продовжує активно розвиватися та поширюватися. Євангельське християнство створило попит на активну позицію громадян, та очікування відповідей для майбутнього. Це наша велика несказана історія. Протестанти – надбання України.

18:00 ВЕЧІРНЯ ПРОГРАМА

Вечірній гала-концерт і виступ легендарного євангелиста Ніка Вуйчича.

Для вас співатимуть такі відомі виконавці: 

Брія Блесінг, Ігор Рудий, Сергій Брикса, В’ячеслав Рибіков, Аняня Удогво, Артем Банар, Оксана Козунь, Rulada, Анна Кіндзерська.

19:30 відбудеться безкоштовний живий виступ Ніка та пряма трансляція телеканалу “Надія” на 20 країн світу.

Нік Вуйчич, який народився без рук і ніг, – міжнародний мотиваційний спікер, автор бестселерів, батько чотирьох дітей – приїжджає в Україну з програмою “З Богом можливо все”!
Цього разу Нік поділиться своїм головним секретом успіху життя без обмежень – це віра в Бога, віра в себе, віра в мрію. Нік поділиться тим, як бути сильним в тяжкі часи. Він знає секрет, як бути Переможцем, коли всі бачать тебе переможеним. Це – сила, віра і любов, яка всередині Ніка. Це те, що не зламало його, зберегло від життя в пригніченні та страхах, підняло на висоти.

“Дуже важливо бачити те добре, що ти маєш у житті, та бути за це вдячним” (Нік Вуйчич).

Запрошуємо вас стати частиною цієї масштабної події, щоб:
 • отримати натхнення та оновити бачення на власне життя
 • сповнитись надією та вірою
 • об’єднатись з українцями у вдячності Богу
 • весело та корисно провести час з друзями та сім’єю.

 

Свято Подяки – офіційна сторінка.