Стартував перший ефір проєкту Молитва 7:14

Опубліковано:

6 серпня у Львові відбувся перший онлайн-марафон Молитва 7:14.  Це проєкт, метою якого є  підтримка українців у молитві та проповідь Євангелія.

В основу проєкту покладений вірш з Біблії:  “і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!” 2 Хронік 7:14.

Тому організатори вийшли в ефір о 7:14 вечора, пояснивши чому саме ці цифри покладені в назву проєкту, та пообіцяли проводити подібні включення щонеділі.

Після того, як Анатолій Кушнір (директор Асоціації ПОКЛИК) представив священнослужителів Української Церкви Християн Віри Євангельскої, які стали гостями ефіру, почався перший блок трансляції.

 

Михайло Паночко, старший єпископ УЦХВЄ, на початку ефіру висловив готовність усіляко підтримувати тих людей, які приєднались до ефіру або залишили свої молитовні потреби. Адже напередодні молитовного марафону більше ніж 300 прохань надійшло через гугл-форму чи в коментарях від людей з різних областей України.

Люди просили молитись за оздоровлення себе та близьких, за спасіння, Божий захист, за звільнення від алко, – нарко залежностей та ігроманії, за вирішення сімейних та фінансових проблем, за мир в Україні, владу, захисників.

Далі під час марафону єпископ Львівської області Володимир Якимів розповів особисте свідчення Божого оздоровлення у житті та про силу молитви.

Після цього свідчення старший пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок закликав всіх до молитви: “Коли просимо Бога у смиренні, кличемо зі щирим серцем  – Господь відповідає на наші молитви. Ісус сказав “Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм“. Далі священнослужителі молились за потреби людей.

“Асоціація ПОКЛИК рада виступити партнером Української Церкви Християн Віри Євангельської, так як завжди підтримувала її молитовні ініціативи. Адже Церква Християн Віри Євангельскої відома своєю любов’ю до молитви. Згадую, проєкти 2012-2014 рр., коли по всій Україні організовувались молитовні віче, містами проходили зібрання на головних площах. Естафета молитви за людей та за Україну продовжується й сьогодні”, – сказав директор Асоціації ПОКЛИК Анатолій Кушнір.

Переглянути прямий ефір можна за цим посиланням:

Спільна молитва ЗА ТЕБЕ!Священнослужителі УЦХВЄ (Українська Церква Християн Віри Євангельської/Ukrainian Pentecostal…

Опубліковано Поклик Четвер, 6 серпня 2020 р.

Надіслати молитовне прохання можна ТУТ
https://forms.gle/Q52kRjkRdX5yMh4NA