Чи існує справжня любов?

Опубліковано:

У лютому 2020 року Асоціація ПОКЛИК видала у друк листівки у вигляді серця “Любов Є”. 

За допомогою цього євангелізаційного матеріалу партнери Асоціації, які замовили та отримали безкоштовно листівки, розповіли у багатьох містах  України про Божу любов. 

Червона листівка у вигляді серця з місцями Писання всередині стала привабливим подарунком, який роздавали на вулицях, тематичних зустрічах, у школах, лікарнях, притулках, будинках для літніх людей тощо.

Численні відгуки надійшли на адресу Асоціації зі словами вдячності за такий цікавий та корисний матеріал.  Крім цього, партнери-замовники розповіли про заходи, під час яких розповсюджувались сердечка.

Так, у місті Мукачево волонтери підготували програму для підлітків, яку відвідало загалом 45 дітей. Як розповіли організатори заходу, ціллю цієї зустрічі було знайомство учасників з  “Автором любові”.  У програмі передбачалась також розповідь про дошлюбні відносини між хлопцем і дівчиною, а також про моральні цінності у молодому віці. Крім цього, листівки дарувались перехожим, які охоче брали такі привабливі сюрпризи. 

 У місті Луцьку в одній з євангельських церков пройшов вечір сімейного служіння, на який деякі родини були запрошені вперше. Учасники слухали про Божі закони успіху сімейного життя, а також отримали в подарунок листівки-сердечка.

 

У Житомирі під час вуличної акції волонтери роздали близько 3000 сердечок. “В основному люди приймали з радістю такі подарунки, деякі дозволяли навіть помолитись за себе. Також ми відвідали інтернат для дорослих людей, де нас тепло вітали”, – розповідають партнери.

“У День закоханих (14 лютого) ми вирішили розповісти перехожим про справжню любов. Коли вийшли у місто, то, всупереч святу, побачили лише похмурі обличчя.  Ми почали роздавати сердечка зі словами “Ісус любить вас!”, а у відповідь отримали тисячі посмішок. Те чудове почуття, коли говориш людям про Ісуса і вони щасливі!” – діляться учасники євангелізаційного заходу у місті Курахово, Донецької області

В Одеській області листівки-серця отримали учні деяких шкіл, учасники молодіжних служінь, а також відвідувачі спортивного клубу. 

У Рівному в одному з торгівельних центрів міста волонтери провели опитування містян на тему “Що для вас є любов?”. Люди ділились на камеру своїми думками, а в кінці розмови кожному з них дарували листівку “Любов Є”. 

Що для вас любов?

Як у місті Рівному дарували листівочки "Любов Є" та запитували перехожих, що для них любов та в чому вона виражається! Креативний спосіб розказати людям про Божу любов! Дякуємо друзі та партнери, разом ми – сила! #поклик #любовЄ

Опубліковано Поклик Пʼятниця, 14 лютого 2020 р.

Під час євангелізаційних заходів волонтери мали можливість також молитись за людей. Так, у Дніпрі під час вуличної євангелізації, на якій силами семи волонтерів роздавались сердечки, одна жінка відчула потребу у молитві за зцілення. 

У Вінниці волонтери провели  акцію “Обміняй погане на хороше”.  За їхніми відгуками, багато людей залишили свої контакти, залюбки слухали Євангеліє та брали у подарунок листівки.

 

Сподіваємось, подарунок у вигляді серця стане гарним нагадуванням людям, що Бог любить їх, та стане першим кроком до їнього спасіння! На листівці, крім місць з Біблії про Божу любов,  розміщений QR-код, який веде на тематичну фб-сторінку “Про стосунки”.