Стала відома програма святкування Дня Подяки 2019

Опубліковано:

У неділю 15 вересня на Хрещатику з 12:00 розпочнеться святкування Дня Подяки. Як і в минулі роки свято буде складатись з двох частин: денного та вечірнього блоку.

Денна програма Дня подяки під назвою PodyakaFest включатиме різноманітні творчі, мистецькі та спортивні активності. Крім цього, на сцені відбуватиметься концерт, а на завершення денного блоку буде проведений масштабний флешмоб, участь в якому візьмуть 300 волонтерів.

На сцені денного блоку PodyakaFest можна буде почути спів та побачити виступи багатьох виконавців, гуртів та колективів.

Так, нас порадують своїми талантами гурт “Via Gloria”, сім’я Кирилкових, Крістіна Сайкова, ансамбль капеланів “Зерно любові”, гурт “Глоріус”, співачки Оксамита, Юлія Рабюк, Людмила Петрусенко, гурт “New lifе Gospel band” та інші.

На вас чекатимуть також: дитяча програма від клубу Суперкнига, силове шоу від Артема Чаплигіна та родео-шоу від чемпіона світу з заарканюванню телят Джефа Копенхейвера.

Вздовж центральної вулиці будуть встановлені наступні творчо-спортивні локації: “Тато МОЖЕ”,
“Школа життя”, ” Студія оригінальних ігор”,  “Територія щастя”, майданчики для триболу, флорболу,  Siloah camp, Футзальна академія Аліни Горобець, будиночки-розмальовки, турнік-рятівник, кільце надії, “Вертикаль” (програма формування характеру).

Крім цих активностей на Хрещатику будуть встановлені ще 4 великі тематичні намети з назвами: “Дякую за Україну” (капеланське служіння), “Дякую за здоров’я” (медичне служіння), “Дякую за сім`ю” (сімейне служіння, кафе та лаунж-зона), “Дякую за свободу” (служіння в центрах реабілітації та тюрмах).

Організатори тематичних локацій телеканалу “Надія” та клубу LIFE підготували для своїх учасників багато розваг та призів.

Вечірня програма розпочнеться о 18:00, під час якої голови союзів молитимуться словами вдячності за Україну, родини, Слово Боже, спасіння, врожай, свободу віросповідання тощо.

Gospel Symphony Orchestra  весь вечір буде виконувати інструментальну музику та акомпанувати відомим християнським виконавцям. Учасники почують такі відомі християнські гімни, як «You raise me up», «Достойний Агнець», «Навіки живий» та ін.

Серед вокалістів планують брати участь у святі Людмила Петрусенко, Дарина Кочанжи, Анастасія Яценко, Вячеслав Рибіков та інші. Соло на саксофоні виконає Андрій Чмут.

Заключне слово до учасників свята матиме старший єпископ УЦ ХВЄ Михайло Паночко. Кульмінацією свята стане пісня Олега Майовського «Україна». 

Дізнатись більше про День Подяки: 

Фейсбук:
https://www.facebook.com/Podyaka.org/
Захід у фб:
https://www.facebook.com/events/1161741854010907/

YouTube
https://www.youtube.com/channel/UC-5-LiYsZ1i_uLRpN4P3u3w
Лендінг
http://podyaka.org
Інстаграм
https://www.instagram.com/podyaka_org/
Стаття у Вікіпедії
https://uk.wikipedia.org/wiki/День_подяки
Стаття про історію Дня Подяки
https://poklik.media/vira/den-podiaky-tradytsii-sviatkuvannia-v-sviti-i-ukraini/
Основні хештеги
#деньподяки #podyakafest