Сімейні фестивалі масово пройшли у містах України (2019 рік)

Опубліковано:

У травні-червні 2019 року у багатьох містах та селах України пройшли сімейні фестивалі. Асоціація ПОКЛИК долучилась до цих заходів, надрукувавши та передавши організаторам фестивалів запрошення на свято у вигляді афіш та брошур, в яких, крім місця та дати проведення заходу, також містилась тематична інформація про сім’ю, взаємини, засновані на Божій любові, та розповідалось про істинний сенс родини та подружжя.

12 травня 

12 травня такі українські міста, як Рівне, Луцьк, Конотоп, Рівне, Миколаївка, Павлоград та Краматорськ провели масові заходи, присвячені популяризації сімейних цінностей. Цього дня тисячі рівнян пройшлися головною вулицею міста до Майдану Незалежності, де на них чекав святковий концерт та інші цікаві розваги.

Зокрема, для дітей були організовані різноманітні конкурси, ігри, забави та мистецькі акції. Дітлахи безкоштовно могли поласувати поп-корном та солодкою ватою. Під час свята були встановлені тематичні фотозони, а ще усім охочим надавалась консультація психолога та сімейних радників.

На свято зібралося понад 7 тисяч людей, а впродовж дня на ігрові зони та локації сімейного свята завітало понад 10 тисяч рівнян.

Фестиваль сім’ї у Краматорську 

У Краматорську 12 травня о 15:00 розпочався парад щасливих сімей під гаслом “Щаслива родина — міцна країна”. Сімейні пари, а також інші учасники тримали у руках різнокольорові кульки, тематичні плакати та прямували колоною від скверу Шевченка до парку “Ювілейний”, де о 16:00 запрацювали різноманітні локації, а пізніше розпочався святковий концерт.

Загалом свято відвідало понад 10 000 жителів Краматорська та околиць, а на самому святі працювало 58 локацій, які встановили 37 організацій.

Ігрові та розвивальні зони для дітей, майстер-класи, дитячі, сімейні та спортивні конкурси — все це чекало на учасників свята. Крім цього, працювали локації, де сімейним парам надавались консультації психологів. Діти мали можливість позайматись рукоділлям, нанести аквагрим, помалювати на асфальті та познайомитись з різноманітними професіями.

Family Fest у Луцьку 

Цього ж травневого дня фестиваль сім’ї пройшов і у місті Луцьку. Сотні лучан 12 травня  зібралися на Lutsk Family Fest, який пройшов у Центральному парку культури та відпочинку. Мета заходу – поширення християнських цінностей здорової, міцної сім’ї.

Парк був прикрашений сітілайтами, на яких організатори розмістили тематичні гасла:  «Шлюб – це марафон, а не спринт», «В сім’ї важливий кожен», «Запроси Бога в свою сім’ю».  Під час фестивалю працювало понад 50 різноманітних локацій, які забезпечували захід найрізноманітнішими розвагами, конкурсами та послугами.

Чоловіки змагались за звання «Супер-тато». Сім’ї отримували цікаву інформацію,  підлітки та молодь спробували свої сили в змаганні з армреслінгу тощо.

Сімейний фестиваль у Павлограді 

 У Павлограді фестиваль розпочався о 16:00 мирною ходою, яка пiд музичний супровiд вiйскового оркестру пройшла центральною вулицею міста з гаслами на захист життя та сім’ї.


Далі біля МКДЦ “Мир” відбулась молитва пасторів за сім’ї, Україну та рідне місто. Після цього розпочався святковий концерт, у якому взяли участь військовий оркестр та різноманітні виконавці.

На святі працювали чисельні локації, сере яких –  “Кiндерленлд”, фотозона “Ретро”, “Молитовна стіна” тощо.  Організатори запросили на фестиваль циркове шоу із Дніпра, учасники якого влаштували  для малечі цікаві виставу та розваги.

Фестиваль сім'ї12 травня у Павлограді Дніпропетровської області відбулося Свято сім'їОб'єднання церков християн віри Євангельської об'єдналися за для того, щоб висловити біблійні цінності та закликати громаду підтримати здорові стосунки такими, якими їх створив Бог! О 16:00 пiд музичний супровiд вiйскового оркестру стартувала Мирна хода, яка пройшла центральною вулицею міста з гаслами на захист життя та сім'ї.О 16:30 біля МКДЦ "Мир" після молитви пастирів за сім'ї, Україну та рідне місто, відбувся святковий концерт, у якому приймали участь військовий оркестр, діти та дорослі, які славили Господа.Від кожної церкви працювали локації такі, як “Кiндерленлд”, фотозона "Ретро", молитовна стіна та дитяча розважальна програма, а також було запрошено "Циркове шоу" із Дніпра.Нагадаємо, що мирні свята організаторами яких було Об’єднання християнських церков Павлограду вже не перший рік радують мешканців міста.#Павлоград #деньсемьи #Семья #ВсіРазомЗаСімю #Сімя #Pavlograd #Family

Опубліковано R500 Павлоград Вівторок, 14 травня 2019 р.

  Сімейний фестиваль у Конотопі

 12 травня в центрі Конотопа (Сумська область) відбулося свято «Всі разом за сім`ю!». За традицією, перед початком фестивалю була організована  хода «За сімейні цінності» від центру міста до пологового будинку, де з нагоди Дня матері зі святом привітали породіль.

Далі біля МЦКіД «Кінотеатр «Мир» відбувся концерт. На святі також розмістились торгівельні майданчики та дитячі атракціони. Містяни, які прийшли на захід, мали можливість взяти участь у різноманітних конкурсах.

Сімейний фестиваль у Миколаївці (Донецька обл.) 

“Фестиваль “Всі разом за сім’ю” пройшов у неділю 12 травня на Центральній площі Миколаївки – площі Енергетиків. О 14:15 розпочалась урочиста сімейна хода від Центру Екологічного виховання, Спортивного комплексу “ЕНЕРГЕТИК” та від ЗОЗ № 2.

Далі біля Палацу культури СО ПАТ «Донбасенерго» «Енергосоцінвест» розпочався святковий концерт. Учасники свята переглянули мюзикл, взяли участь у лотереї. Також організатори подбали про змагання для сімей, а також караоке для усіх бажаючих позмагатись у вокальному конкурсі.

Також під час фестивалю працював святковий ярмарок, діти мали можливість пограти у кольоровий парашут, поз’їжджати з гірки-батуту, нанести аква-грим, а ще взяти участь у веселих майстер-класах на різноманітних локаціях.

18-19  травня 

Дніпро 

У суботу, 18 травня 2019 року, у Дніпрі відбулась урочиста хода “Всі разом за сім’ю”. Більше ніж 2 тисяч містян вийшли на вулиці Дніпра, щоб засвідчити свою підтримку сімейним цінностям.

Хода щасливих сімей розпочалась о 10 годині ранку з площі Героїв Майдану.  Всі учасники на чолі з музиканами пройшли головною вулицею міста – проспектом Дмитра Яворницького.

Безліч яскравих плакатів та прапорів з тематичними гаслами сповістили все місто про те, що і в ньому підтримують традиційні сімейні ціенності. Завершилась сімейна хода в парку імені Глоби, де о 12:00 розпочав діяти фестиваль сімей, який тривав до 20:00.

Хмельницький

У Хмельницькому 19 травня пройшов марш «За традиційні сімейні цінності». А до цього –  17 та 18 травня у центральному парку міста проходив сімейний фестиваль. До цих заходів долучились й інші міста на Хмельниччині.

Декілька тисяч містян пройшлися вулицями Хмельницька, співаючи та вигукуючи гасла: “Міцна сім’я – міцна держава”, “Всі разом – за сім’ю!” та інші.

Цього року, свято у Хмельницькому проходило аж три дні: з 17 по 19 травня.

Кам’янець-Подільський 

19 травня у  рамках святкування Дня міста Кам’янець-Подільського відбудась хода за сімейні християнські цінності. Вже традиційно цей захід організовує Духовна Рада християнських церков. Участь у ході взяло чимало небайдужих мешканців та гостей міста, яким небайдужа доля родини та сімейних цінностей.


Дунаївці 

З 18 по 19 травня 2019 року в  місті Дунаївці (Хмельницька область) пройшов «Family Fest». Сімейні ігри, майстер-класи, дитяча розважальна програма, малюнки на обличчі, флешмоб та Hois-fest – це активності, які охоплювали Дунаєвеччину два дні поспіль.

 

Одеса

 18 травня в Одесі до Дня сім’ї провели “Сімейний фестиваль”. У центрі міста відбувся марш за традиційні сімейні цінності.

Понад 500 чоловік пройшли колоною від Грецької площі через Дерибасівську до пам’ятника Дюку де Рішельє. Учасники несли плакати й вигукували гасла на підтримку сімейних цінностей.

Також у рамках фестивалю на Приморському бульварі відкрили ярмарок з фуд-кортами і розважальними зонами для дітей.

Фастів 

У суботу, 18 травня, у Фастові пройшов сімейний фестиваль. О 14:00 колона учасників сімейної ходи рушила вулицею Соборна до міського Палацу культури. О 15:00 розпочався розважальний блок програми, під час якого переможець талант-шоу “Голос країни” Антон Копитін порадував містян своїм виступом.

У ході взяли участь представники різноманітних конфесій міста. Головна мета заходу –  утвердження у Фастові традиційних сімейних цінностей, заснованих на християнських засадах.

“Всі разом за сім’ю” в Білій Церкві

У суботу, 18 травня, святкували День сім’ї в місті Біла Церква. У рамках святкування відбувся масштабний сімейний захід «Всі разом за сім’ю», організований представниками Громадянського рух «Всі разом!» та Радою євангельських церков міста за підтримки Білоцерківської міської ради.

З 15:00 усі охочі, від найменших до найстарших, мали змогу відвідати понад 30 безкоштовних локацій та сімейних розваг, які були розташовані навколо Торгових рядів БРУМ. Серед них: теніс, пружинний батут, флорбол, настільні ігри, гра у великих кулях, книгарня тощо.

О 18:00 розпочався гала-концерт за участі Брії Блессінг (учасниці “Голосу країни”) та В’ячеслава Рибікова – фіналіста проекту “Голос країни”, бронзового призера та лауреата конкурсу “Нова хвиля-2014”.

Знам’янка (Кіровоградська обл.)

18 травня у Знам’янці відбулося свято сім’ї.  Учасники ходи з прапорами та кульками пройшли від міського Палацу культури до міського парку відпочинку.  Далі розпочалась святкова програма.

У багатьох локаціях парку відпочинку на дітей чекали різноманітні розваги, родини мали нагоду зробити гарні світлини у фотозоні, працівники Державної пожежної служби та поліції розповіли й продемонстрували роботу техніки, волонтери ГО «Майдан» об’єднали всіх охочих у майстер-класі з виготовлення долоньок миру, активісти провели дружній турнір з шахів, волонтери показали всім уміння з воркаута, а сильні татусі позмагались у піднятті гирі.

По закінченню свята на всіх присутніх чекала призова лотерея та святковий концерт.

 

Лисичанськ 

18 травня в Лисичанську відбувся унікальний свого роду фемілі-фест “Всі разом за сім’ю”, який пройшов на базі КЗ НВК школа І-ІІ ст. ліцей “Гарант”. Цей день запам’ятався гостям веселим святом для дітей і батьків.

На вибір дітей було представлено 28 майстер-класів, серед яких: орігамі, приготування коктейлів, аква-грим, дихальна гімнастика, плетіння, шоу мильних бульбашок, гурток робототехніки, пішохідний туризм і багато іншого. Під час свята з різних видів круп була викладена карта України.

Новоград-Волинський 

У місті Новоград Волинський також пройшла хода за сімейні цінності, по закінченню якої на всіх містян чекав сімейний фестиваль. Безліч різноманітних локацій та фотозон мали можливість відвідати учасники заходу.

На одному з “островів” свята в парку відбувалось фотоопитування на тему: “Сімейні цінності. Що заважає щасливим стосункам у родині?”.

Діти поласували безкоштовним морозивом, а ще для них організатори підготували багато цікавих розваг та атракціонів. Зі сцени пролунали молитви священиків, які благословляли місто Новоград-Волинський та всю Україну.

 

26 травня 

Красилів 

У місті Красилів, Хмельницої області, 26 травня відбулась мирна сімейна хода, а також родинний фестиваль.

Збір учасників для сімейної ходи розпочався о 14:00 біля міського Будинку культури. Далі учасники рушили  на площу Незалежності, де о 15:00 розпочалась святкова програма.

Так, під час сімейного фестивалю відбувся концерт за участі музикальних колективів міста, а також була організована дитяча програма з різноманітними атракціонами та конкурсами. Малеча мала нагоду взяти участь у рухливих іграх та поз’їжджати з надувних гірок.

На учасників свята чекали спеціально облаштовані куточки для фотосесій, а о 16:00 розпочалась вистава. Після цього на стадіоні міського парку відпочинку відбувся “Матч сім’ї” – змагання команд батьків з дітьми.

Фестиваль сім’ї у Івано-Франківську 

У неділю, 26 травня, в Івано-Франківському парку культури імені Т. Шевченка пройшов Фестиваль сім’ї. Основні заходи відбувалися вздовж центральної алеї парку. На учасників та гостей чекала насичена програма в різних локаціях від партнерів фестивалю, яких було більше 20.

Різні майстер-класи та розваги для дітей пропонували локації від Smart Summer Camp, Карітас, майстерні розвитку «Клубок», Клубу Майбутнє, «Здорова родина» та багато інших.

Львів

26 травня 2019 року у Львові відбулось сімейне свято під гаслом «Буде родина — буде Україна!». Свято розпочалось з народного віче біля пам`ятника Т. Г. Шевченка, продовжилось спільною ходою за сімейні цінності центром міста і завершилось святковою музично-розважальною програмою біля пам`ятника І. Я. Франка.

Згодом учасники віче очолені маршовим оркестром пройшли центром міста до пам`ятника І. Я. Франка з гаслами «Всі разом — за сім`ю! », «Природна родина — здорова Україна», «Тато, мама, я — щаслива сім`я».

1-2 червня

Київ

Масштабний захід “Всі разом – за сім’ю!” пройшов 1-2 червня на Хрещатику і Майдані Незалежності у Києві. У ньому взяли участь майже 30 тисяч осіб.

Протягом двох днів фестивалю удень відбулися – показ мод від відомих брендів, музичні номери різних виконавців, вікторини для дітей, спортивні п’ятихвилинки тощо.

Ввечері організатори подбали про яскраву шоу-програму, під час якої гостей порадували виступи відомих співаків і музичних гуртів. Хедлайнерами вечірнього шоу стали: Сергій Бабкін, DETKI, One Light Inside.

Запоріжжя

Захід, присвячений Дню захисту дітей, в обласному центрі відбувся вже всьоме. Цього разу родинний фест тривав два дні: 1 та 2 червня.

Стартував захід «Парадом щасливих сімей». Святкова колона на чолі з родинами спортсменів рушила від майдану Волі до парку «Дубовий гай». Урочисте відкриття «Фестивалю сім’ї» відбулося на WI-FI-галявині, де поряд зі святковою атрибутикою була розташована й велика сцена для виступів.

Івано-Франківськ

В Івано-Франківську у неділю, 2 червня, відбувся марш «За життя і сімейні цінності». Участь у ньому взяли представники громадських організацій, різних християнських церков, держслужбовці.

Марш пройшов центральними вулицями міста і супроводжувався молитвами за родини, батьків і дітей. Заверошилася хода на Вічевому майдані, де до його учасників звернулися представники церкви, громадських організацій, влади.

 

Місто Чортків

Цього дня й районне місто Чортків приєдналось до свята сім’ї. Містяни пройшлися центральною вулицею та запросили всіх на святковий концерт на головну площу.

 

Харків

2 червня у Харкові також пройшла Хода за сімейні цінності, яка зібрала близько 3 тис. учасників. Християни Харківщини вийшли на вулиці, щоб наголосити на важливості міцної сім’ї. Також наголошувалося на тому, що сім’я – це союз чоловіка і жінки, і що її автором і творцем є сам Бог.

 

Кременчук

1 червня у Кременчуці відбувся фестиваль щасливої родини. Розпочався він парадом щасливих сімей, що крокували вулицями міста під звуки духового орекестру. Безліч тематичних плакатів та кульок майоріло над святковою колоною. “Ми разом за сім’ї!” – це та інші гасла час від часу лунали від учасників ходи.

Цього ж дня у центральному парку міста було облаштовано безліч локацій: майстер-класи, фотозони, інформаційні стенди, мама-, тато-зони тощо. А на вечір всіх учасників фестивалю чекав святковий концерт.


Сміла

В місті Сміла фестиваль сім’ї також стає вже традиційним.  Під час святкової ходи учасники зупинилася ненадовго перед центральним парком відпочинку, де дорослі та діти випустили в небо різнокольорові повітряні кульки. Після ходи на гостей свята чекало безліч різних локацій, активних розваг, сімейні консультації, молитовний намет, ролердром. На сцені лунав спів юних артистів, а особлива гостя з Києва, співачка Оксамита, ще більше допомогла відчути присутнім атмосферу свята.

 

Львів 

У  Львові на початку червня уже вдруге за сезон пройшов вуличний сімейний захід. Фестиваль називався LvivFamilyDay. Розпочалося дійство з всеміської ходи в підтримку інституту сім’ї та на захист збереження сімейних цінностей на площі Ринок (біля входу до Львівської міської ради), яка пройшла центральними вулицями міста до Площі святого Юра, де уже чекала розважальна програма фестивалю із святковим концертом.