Різдвяний проєкт Асоціації ПОКЛИК охопив численні міста та села України 

Опубліковано:

До Різдвяних свят Асоціація ПОКЛИК, як завжди, підготувала широкий асортимент євангелізаційної продукції, яку наприкінці 2019 року та на початку 2020 отримали в подарунок сотні тисяч українців. Так, близько 800 церков-партнерів розповсюдили понад 1 млн примірників листівок, календарів тощо.

Були надруковані коробочки двох типів з оригінальними ілюстраціями до різдвяної історії, які волонтери мали можливість наповнити цукерками, Бібліями та іншими подарунками та роздати дітям у школах, в притулках та церквах; або ж передати військовим на передовій чи хворим у лікарні.

Крім цього, серед замовлень були три види календарів А3 формату. Два види з 10 заповідями та ще один, присвячений темі стосунків між людьми з місцями з Писання на зазначену тему. Наприкінці грудня був випущений ще один вид постера – “Кроки до успіху”, який дарували у різноманітних спортивних секціях юним українцям.

Найпопулярнішим же роздатковим матеріалом стала різдвяна листівка білосніжного кольору, в якій, крім привітань зі святом, описана сутність природи Ісуса Христа: Агнець, Цар, Господь, Людина.   На листівці записані й два надихаючі Місця з Писання: з Євангелія від Матвія та Послання до Римлян, щоб познайомити людей з Біблією.

До того ж, в листівку можна було додати й особисте персоналізоване привітання зі святами, або ж запрошення на ту чи іншу подію.

Для дітей з інтернатів і притулку Рівненщини волонтери вирішили провести гру, під час якої підлітки писали особисті привітання та побажання на листівках один одному.

Євангелізаційна робота проводилась у різноманітних місцях по всій Україні школи, садочки, ринкові площі, лікарні, дитячі будинки, колонії та в’язниці. Волонтери також розносили літературу по домівках, або ж роздавали в церквах, запрошуючи відвідати різдвяні вистави та вертепи.

У мікрорайоні Таромське міста Дніпра волонтери вирішили приділити увагу людям, з якими вони контактували протягом року. Так, подарунки отримали співробітники Укрпошти, фармацевти, продавчині тощо.

Загалом, тираж усіх різдвяних матеріалів Асоціації сягнув більше ніж 1 млн примірників.

На адресу організації надходили щирі подяки від партнерів за друковані матеріали, завдячуючи яким велика кількість людей почула Благу звістку.

Ми декілька разів додруковували різні типи літератури нашого різдвяного проєкту, — розповідає Анатолій Кушнір, виконавчий директор Асоціації ПОКЛИК. – Адже наше бажання якомога більше послужити близько 800 церквам-партнерам у їхній євангелізаційній роботі, і якщо це нам вдається — ми щасливі, хоч і дуже втомлені у ці дні. Нам вже стало відомо про успіх благовісницьких заходів, під час яких даруються наші брошури, листівки, календарі чи коробочки, з численних відгуків-подяк, які майже щодня надходять на адресу Асоціації”.

Наприклад, Богдана Кучерук з міста Шепетівка написала: “Листівки ми розповсюджували дітям недільної школи, на вулицях села Білокриниччя… Ми заходили до осель жителів села, а ті з радістю приймали вітання і листівки. Дякуємо за вашу працю і жертовність. Хай Бог благословить вас”.

Люди дякують за матеріали, завдяки яким вони можуть розповісти оточуючим про Божий план спасіння.

Вже сьогодні Асоціація ПОКЛИК розробляє нові типи друкованих матеріалів, адже попит на них зростає щомісяця.