Подарункові кульки розповсюджували у хоспісах Німеччини

Опубліковано:

У грудні 2019 року місія “Руки допомоги” з Німеччини звернулась до Асоціації ПОКЛИК з проханням розробити подарункові кульки  з різдвяною історією німецькою мовою.

Учасники німецької місії підготували для дітей кульки, які наповнили подарунками, та організували “Різдвяний бал для дитини, хворої на рак”.

Вони запропонували всім небайдужим людям придбати різдвяну кульку, наповнену солодощами, іграшки та книжечки за символічну суму  – 7 євро.

Weihnachtskugel für Krebskranke Kinder

Weihnachtskugel für Krebskranke KinderUnterstützte dieses Jahr unsere Weihnachtskugelaktion: Durch den Kauf einer Weihnachtskugel gefüllt mit einer süßen Überraschung im Wert von 7 Euro, schenkst du einem krebskranken Kind ein Lächeln zu Weihnachten! Du kannst diese Aktion auch durch das Teilen dieses Beitrags unterstützen.Mehr Informationen auf unserer Homepage : https://helping-hands-scm.de/2019/11/17/eine-weihnachtskugel-fur-ein-krebskrankes-kind/

Опубліковано Helping Hands Social Charity Mission Неділя, 17 листопада 2019 р.

Ці кошти разом з подарунками місія направила на допомогу дітям, які перебували на той час у лікарнях.

“Ми хотіли подарувати хворим дітям та їхнім сім’ям невеличкий різдвяний подарунок, щоб підтримати  їх у цих важких ситуаціях. Навіть, якщо це, можливо, їхнє останнє Різдво, вони не повинні  відчути менше турботи та любові, ніж зазвичай. Ми бажали, щоб вони відчули розуміння та співпереживання від  оточуючих”, – говорять співробітники місії.

“Подарункові коробочки до Різдва ми готуємо з 2011 року. За цей час місії Росії та Казахстану скористались нашими макетами. Тож коли представники благодійної організації звернулись до нас з проханням підготувати коробочки з різдвяною історією німецькою мовою — це нас підбадьорило! Тому що проєкт орієнтований на віруючих людей, які власноруч готують подарунки для дітей. Ми надаємо можливість християнам послужити визначеним потребам людей”, – сказав директор Асоціації ПОКЛИК Анатолій Кушнір.

У рамках цієї кампанії  місія охопила не лише дітей,  хворих на рак, а й тих, хто страждає від інших тяжких захворювань та тих, кому довелось провести свята в лікарнях.

Останні чотири роки місія  “Руки допомоги” активно допомагає людям, які постраждали у наслідок бойових дій на сході України.

Волонтери місії роздають гарячу їжу та харчові продукти, надають медичну та психологічну допомогу, доставляють та розповсюджують гуманітарну допомогу, відбудовують будинки, зруйновані бомбами та пострілами, проводять соціальну роботу з дітьми та молоддю.

Крім того, команда місії  вже три роки керує проєктом «Різдво на передовій». А також підтримує роботу дитячого будинку «Вітрила надії», а ще надає фінансову та матеріальну допомогу багатодітним сім’ям та вимушеним переселенцям.

В Україні “Руки допомоги” тісно співпрацюють з церквою “Добра новина”, центром взаємодопомоги “Спасемо Україну”, місіонерським рухом “Фронтлайн”, з генеральним консульством Німеччини та Асоціацією ПОКЛИК.