Спортсмени дізнавались про “Кроки до успіху”

Опубліковано:

Співпраця з різноманітними верствами населення та підготовка тематичних матеріалів для окремих напрямків діяльності — одні з основних завдань, які Асоціації Поклик ставить перед собою у 2020 році.

Так, однією з реалізацій цих завдань став друк спортивних постерів “Кроки до успіху”, які розповсюджувались серед професійних тренерів та спортсменів або ж дарувались вчителям фізкультури, дітям та підліткам у спеціалізованих центрах, вихованцям інтернатних закладів.

Так, постери отримали у подарунок професіонали з таких видів спорту, як футбол, футзал, пляжний футбол, баскетбол, флорбол, бокс, кікбоксинг, легка атлетика, важка атлетика, вільна боротьба, греко-римська боротьба, дзюдо, американський футбол, волейбол, регбі, кросфіт, настільний теніс.

Постери “Кроки до успіху” прикрашають вже багато спортивних залів та секцій рукопашного бою. 70% матеріалів дарувались дітям та підліткам, які вперше чули Благу Звістку.

Багато чудових відгуків надійшло від тренерів, які дякували за такий корисний матеріал, що мотивує спортсменів та спонукає їх до роздумів на духовні теми. Один з тренерів навіть сказав: «Я ніколи не думав, що Біблія говорить щось про спорт! Тепер я хочу її прочитати».

Під час любительського турніру з футболу у Чернівцях, у якому брало участь 11 команд з різних районів, кожному гравцеві у подарунок дістався постер “Кроки до успіху”.

“Футбол — це досить емоційна гра, в якій часто неможливо стримати свої емоції, — говорить В’ячеслав Нагірняк, лідер Руху Реформації та організатор турніру в Чернівцях. – За два дні учасники показали себе досить стриманими та ставилися із повагою один до одного”.

Досвід показує, що такі матеріали роками висять у роздягальнях та тренажерних залах і служать нагадуванням та підбадьоренням для людей, що захоплюються спортом (тренерів, дітей, підлітків, дорослих).

“Ми зробили перший крок у сфері досягнення спортсменів Євангелієм через друкований постер. Зараз маємо рухатися у напрямку досягнення людей різних соціальних прошарків, а спорт одна із досить закритих сфер, — розповідає координатор Асоціації Поклик та лідер спортивного служіння Руслан Муц. – Для нас велике благословіння мати велику армію тренерів та спортсменів-християн в Україні, які є дверима і світлом у світі спорту. Тому необхідно створювати нові матеріали для досягнення цієї категорії населення для Христа”.

Посилання для замовлення постерів для спортсменів  ТУТ