Асоціація ПОКЛИК провела медіашколу для молоді Полтави

Опубліковано:

Як опанувати професію таргетолога та якомога більшій кількості людей розповісти про своє служіння через Інтернет.

Саме про це говорили з молоддю Полтавщини 29-30 листопада представники медіа відділу Асоціації ПОКЛИК (м. Київ).

“Ідея проведення медіашколи в нас виникла вже давно, – говорить організатор заходу Вадим Корольчук. –  Її мета – налогодження інформаційної сітки в області, щоб розуміти які заходи відбуваються у тих населених пунктах, де є представники нашого об`єднання, та забезпечити їхнє належне висвітлення”.

Про можливості інтернет-благовістя та виклики, з якими можуть зіткнутись молоді люди у Всесвітній мережі говорив директор Асоціації ПОКЛИК Анатолій Кушнір під час зустрічі. Також він розповів історію створення онлайн видання PoklikMedia та перших фб- сторінок — День Служіння та Про Стосунки, остання, до речі, за місяць охоплює до 16 млн осіб.

Як за рік опанувати нову професію та стати “таргетологом” (спеціаліст з налаштування аудиторії) говорив під час навчання SMM-менеджер PoklikMedia Володимир Кушнір. Під час своєї лекції він практично, в онлайн режимі, показав учасникам медіашколи, як налаштовувати рекламні оголошення та аудиторії.

Крім цього, слухачі дізнались різницю між особистим профілем, бізнес-сторінкою та групою у ФБ, а також, яким чином безкоштовно пройти сертифіковане навчання з основ просування у фейсбуці.

Редактор PoklikMedia Ольга Бідненко ділилась основами написання текстів для фейсбука, розповіла, який контент буде цікавим для підписників тієї чи іншої сторінки, а ще відкрила секрети написання професійних новин та прес-релізів.

Про що писати в Інстаграм та як просувати у цій соціальній мережі публікації розповіла під час медіашколи контент-менеджер сторінки Про Стосунки Юлія Пишнюк.

Учасникам школи було цікаво дізнатись, яким чином можливо було досягти аудиторії до 90 тисяч (Фейсбук+Інстаграм) на сторінці Про Стосунки та який контент користується популярністю у молоді.

Під час навчання підіймалась також тема особистого блогінгу та вибору найкращого онлайн-майданчика для цього.

 

Наводились приклади християн-блогерів, які досягли великої кількості аудиторії.

30 листопада у рамках медіашколи відбулась також зустріч пасторів та служителів Полтавської області, які висловили свою підтримку починанням молоді у сфері Інтернет-благовістя та готовність створювати інформаційну сітку, що бути “світлом для всього світу”.

“Ми мріємо про те, щоб у кожній області України християни усіх деномінацій користувались якомого ефективніше інструментами Інтернет-благовістя, для цього наша команда з радістю готова передавати досвід молоді з різних регіонів”, – сказав директор Асоціації ПОКЛИК Анатолій Кушнір.