Дорогі друзі, готовий до замовлення новий буклет Асоціації ПОКЛИК «Втіха Йова. Світло у темряві»

Це невелика книжечка А5 формату на 8 сторінках, що містить 6 роздумів на тему Божої втіхи під час страждань. На прикладі життя та віри біблійного героя Йова у виданні звучить заклик до віри в Бога та надії на Нього, попри обставини, проблеми, трагедії, з якими стикається людина.

Під час війни тема незаслуженого страждання є більш ніж актуальною. Ми знайомимо читачів з історією Йова, який втратив дітей, будинок, здоров’я, але не похитнувся у своїй вірі в Бога; говоримо про причину страждань земних, про те, як важливо не загубити віру в Бога, довірившись Йому повністю. Розкриваємо тему Божої любові та спасіння в Ісусі Христі, закликаючи людей до молитви покаяння.

Ознайомитись з буклетом можете у фотогалереї.

Замовити буклет можна за посиланням:

ЗАМОВИТИ ЄВАНГЕЛІЗАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

🔥Доносимо до вашого відома, що при замовленні вам слід вказати діючий, в сьогоднішніх умовах, номер відділення Нової пошти. Доставка за ваш рахунок.

За додатковими питаннями звертайтесь 067 977 4444

🔥 ВАЖЛИВО! Після розповсюдження наших брошур, нам дуже потрібно від вас отримати фото-відео, перелік населених пунктів, дані по кількості, ваші враження від проведених євангелізацій з уточненням, які були успіхи чи труднощі під час заходів, надихаючі свідоцтва Божої слави!

Звіти можна висилати у вайбер 067 977 4444 (до кінця кожного місяця, в якому відбувались роздачі)