На дворі весна. Ця пора року асоціюється з красою, квітучими рослинами і теплим сонечком, новим життям, оновленням. Саме таке враження ми бажали б, щоб складала справжня жінка.

Весною склалась традиція вітати жінок — дівчат, матерів, бабусь. У березні святкуємо Свято весни, жіночності та краси!

Для найпрекраснішої статі друзі, рідні та колеги готують різноманітні подарунки. І було б чудово разом з квітами презентувати жінкам красиву листівку. Саме такий євангелізаційний матеріал готує у друк Асоціація ПОКЛИК.

У привітанні до “молодих конвалій, квітучих магнолій та зрілих троянд” розкривається тема жіночності та привабливості жінки будь-якого віку. Наводяться тематичні місця зі Священного Писання, які змальовують портрет істинної християнки, чудової дружини, прекрасної мами та особистості.

Листівка виконана у пастельно-рожевій гамі з ескізними малюнками на тему жіночності та весни. Формат 254х18 мм зігнутий вдвоє.

“Хто така чарівна жінка? – Це жінка з добрим характером, присвячена високим стандартам і цінностям. Вона — донька Царя”. Цій темі присвячений розворот листівки. Ми говоримо про дар материнства, про посвяту родині, про розвиток особистості та її жертовність. Брошура націлена на те, щоб заохотити жінок бути доглянутими і привабливими ззовні; розкриватись і зростати внутрішньо, випромінювати щастя; бути хорошими матерями, давати життя і не замислюватись про аборт; не губити свою красу шкідливими звичками. Віримо, що жінка може переосмислити своє життя, яким би легким чи важким воно не було, і буде цінувати й розвивати в собі потенціал, закладений в неї Богом. Віримо, що жінка, прочитавши рядки Священого Писання, забажає більше пізнавати Того, Хто її створив і через особисті стосунки з Богом впливати на своє життя.

Цей матеріал стане чудовим подарунком дівчатам, жінкам та бабусям до свята весни.

_ _ _

ЗАМОВИТИ ЄВАНГЕЛІЗАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

🌸Доносимо до вашого відома, що при замовленні вам слід вказати діючий, в сьогоднішніх умовах, номер відділення Нової пошти. Доставка за ваш рахунок.

За додатковими питаннями звертайтесь 067 977 4444

🌸ВАЖЛИВО! Після розповсюдження наших брошур, нам дуже потрібно від вас отримати фото-відео, перелік населених пунктів, дані по кількості, ваші враження від проведених євангелізацій з уточненням, які були успіхи чи труднощі під час заходів, надихаючі свідоцтва Божої слави!

Звіти можна висилати у вайбер 067 977 4444 (до кінця кожного місяця, в якому відбувались роздачі)