Друзі, на замовлення капеланів та всіх, хто беспосередньо спілкується з захисниками України, команда Асоціації ПОКЛИК надрукувала матеріал із молитвами для військових.

Це невелика за розміром пластикова картка 55×85 (розмір візитівки, банківської картки), на якій із обох сторін міститься місце зі Святого Писання.

Так, з однієї сторони – це молитва про захист із Псалму 90 (91), а з іншої – молитва Отче НАШ.

Ми віримо, що ці матеріали стануть великим благословінням для військових, а для когось із них навіть спасінням від страху, болю, розчарування, гріха. Адже завжди, тримаючи таку пластикову картку з молитвами в кишені, можна прочитати слова з Біблії, що надихають. У дні війни, воєнних чуток, серця людей не мають перебувати в страху, але, навпаки, – сповнюватись вірою в Бога. Євангеліє має почути кожна людина.

___

ТИМЧАСОВО ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ

🔥Доносимо до вашого відома, що при замовленні вам слід вказати діючий, в сьогоднішніх умовах, номер відділення Нової пошти. Доставка за ваш рахунок.

За додатковими питаннями звертайтесь 067 977 4444

🔥 ВАЖЛИВО! Після розповсюдження наших брошур, нам дуже потрібно від вас отримати фото-відео, перелік населених пунктів, дані по кількості, ваші враження від проведених євангелізацій з уточненням, які були успіхи чи труднощі під час заходів, надихаючі свідоцтва Божої слави!

Звіти можна висилати у вайбер 067 977 4444 (до кінця кожного місяця, в якому відбувались роздачі)

(!) Фото з військовими не будуть опубліковані в публічній мережі, лише для внутрішнього звітування.