Дорогі друзі!

З радістю пропонуємо вашій увазі чудовий євангелізаційний матеріал для діток – комікс “Левчик і Байбл вотч”. Це наш авторський продукт, до створення якого долучився кожен член команди Асоціації ПОКЛИК.

Видання для діток від 6 років, в якому описані пригоди хлопчика Левчика, який пішов у школу та, стикнувшись з труднощами, звертається за порадою до незвичайного годинника, який відповіє віршами з Біблії. Кожна історія коміксу ілюстрована оригінальними малюнками української художниці Алли Ткачук. Дітки, окрім повчальних історій, мають можливість виконати різноманітні завдання, розгадати кросвород, наліпити стікери. Дитячий комікс стане гарним подарунком для діток, подарувавши їм час розваг та задоволення. Формат коміксу – А5, видання має 16 сторінок.

 

Замовлення приймаються лише через форму замволення:

ТИМЧАСОВО ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ

🔥Доносимо до вашого відома, що при замовленні вам слід вказати діючий, в сьогоднішніх умовах, номер відділення Нової пошти. Доставка за ваш рахунок.

За додатковими питаннями звертайтесь 067 977 4444

🔥 ВАЖЛИВО! Після розповсюдження наших брошур, нам дуже потрібно від вас отримати фото-відео, перелік населених пунктів, дані по кількості, ваші враження від проведених євангелізацій з уточненням, які були успіхи чи труднощі під час заходів, надихаючі свідоцтва Божої слави!