Дорогі друзі та партнери ПОКЛИКу.

Пропонуємо вам підбадьорюючу євангелізаційну брошуру для розповсюдження серед людей в надскладний час, коли дуже потрібна надія…

Брошура стане гарним роздатним матеріалом, а також вітальною листівкою людям під час Пасхальних свят!

***

“Якою нещасною може бути вразлива людина!

В Україні триває війна. Безліч людей переживає відчай та беззахисність. Злі сили лютують і, здається, на них немає впливу.

Але з усієї історії людства на Землі вирізняється одна Особистість, яка не підкорилась насильству, злу та гріху. Це – Ісус Христос.

Ісус Христос був уражений заради нашого спасіння та зцілення. Він прийняв на Себе наслідки нашої земної та вічної долі. Витримав замість
нас рани та покарання, яке ми заслужили через відокремленість від Бога. Ісус переміг сили темряви та піднявся з безодні. За тебе і за мене!”

Розмір в складеному вигляді, 100 х 210 мм. На звороті міститься віконечко для контактів.

 

 

Замовлення кратно 500 шт.

ЗАМОВИТИ ЄВАНГЕЛІЗАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

🔥Доносимо до вашого відома, що при замовленні вам слід вказати діючий, в сьогоднішніх умовах, номер відділення Нової пошти. Доставка за ваш рахунок.

За додатковими питаннями звертайтесь 067 977 4444

🔥 ВАЖЛИВО! Після розповсюдження наших брошур, нам дуже потрібно від вас отримати фото-відео, перелік населених пунктів, дані по кількості, ваші враження від проведених євангелізацій з уточненням, які були успіхи чи труднощі під час заходів, надихаючі свідоцтва Божої слави!

Звіти можна висилати у вайбер 067 977 4444 (до кінця кожного місяця, в якому відбувались роздачі)