Дорогі друзі та партнери!

Літній та осінній періоди – пора сімейних свят. Зазвичай громадські організації та релігійні громади організовують заходи, приурочені Дню Сім’ї, Дню Матері, Дню Батька, Дню захисту дітей або інші непланові заходи, що відповідають на виклики інституту сім’ї в Україні.

Пропонуємо вам буклет, що розкриває тему щасливого подружнього життя.

Ми дослідили поради класичної психології за десятки років, простежили, що шанує народна мудрість протягом багатьох поколінь, і виявили, що вони не протирічать тому, чому повчає вікова біблійна мудрість упродовж тисячоліть! Більше того, навіть державна сімейна політика до недавніх часів підтримувала цю божествену мудрість поколінь на збудову інституту сім’ї.

Переконані, якщо ми будемо зважати на біблійну мудрість, у нас є всі шанси для побудови щасливої родини та успішної країни!

Усім бажаємо хороших взаємин між чоловіком да дружиною, між батьками та дітьми!

Для цього Асоціація Поклик підготувала буклет “Про стосунки в сім’ї”.

У зігнутому вигляді буклет має формат єврофлаєру.

На зовнішній стороні ви маєте можливість надрукувати текст-запрошення до вашого заходу чи поставити штамп/адресу помісної церкви. Детальніше ознайомитися з наповненням ви можете, переглянувши фото нижче.

ЗАМОВИТИ брошури ви можете:

•заповнивши форму “долучитися до проекту”;

•зателефонувавши за номером: 067 977 4444 (з 10:00 до 18:00);

•написати на poklikoffice@gmail.com

ДОСТАВКУ на території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.