Свято Трійці в Рік Реформації

Дорогі друзі Поклику!

Незабаром наступить усім відоме свято Трійці. В цей приємний літній час багато людей відзначатимуть ТРІЙЦЮ, хто як знає або ж як навчили батьки. ПРОТЕ НЕ ВСІ задумуються, що насправді означає це свято? Чи це щось більше ніж прикрасити будинок зеленню?

НАМ ВІДОМО, ЩО 2017 рік є роком Реформації Мартіна Лютера. Для європейців Реформація – це те, що сталося в Німеччині 500 років тому та сформувало УСПІШНУ Європу. Для українців – це те, що повинно ще здійснитися, що має сформувати й реформувати українську націю як християнську та при цьому європейську. Ось чому, дивлячись у європейське минуле на подію Реформації з повагою та інтересом, ми бачимо свою Реформацію попереду – як завдання, ПОКЛИК та можливість.

Спеціально для цього наша команда розробила унікальний буклет до ваших святкових богослужінь та євангелізаційних заходів. У ньому ми показуємо свято Трійці через призму Реформації. Розкриваємо такі теми як “Формація (бажання Бога)”, “Деформація (сучасний стан)”, “Реформація (оновлене творіння)”, “Деформація Церкви та її Реформація”, а також підводимо читача до найголовнішого – “Твоя Реформація”.

МИ ПЕРЕКОНАНІ, ЩО РЕФОРМАЦІЯ КРАЇНИ МОЖЛИВА ЛИШЕ ЧЕРЕЗ РЕФОРМАЦІЮ ЛЮДИНИ. Цим самим направляємо читача задуматись над власним життям і тим, що означає для нього це свято. Адже це не історія з минулого, а обіцянка особисто для кожного!

Кожна тема розкрита на основі біблійних текстів із цитатами окремих віршів.

Цей буклет виготовлений у форматі А4, складений втроє. На зовнішній стороні буклету ви маєте можливість надрукувати власне привітання чи поставити штамп/адресу помісної церкви. Детальніше ознайомитися з наповненням можете, переглянувши фото нижче.

ЗАМОВИТИ брошури ви можете:

  • заповнивши форму “долучитися до проекту”;
  • зателефонувавши за номером: 067 977 4444 ( з 10:00 до 18:00);
  • написати на poklikoffice@gmail.com

ДОСТАВКУ на території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.