Дорогі друзі та партнери!

Знову на порозі осінь і наближається свято День Подяки, коли ми можемо з вдячністю принести перед Богом усі плоди, які виростили на землі, а також плоди нашого серця.

В нашій брошурі до Дня Подяки у 2017 році ми хочемо розкрити тему вдячності Богу за все добро, яке Він зробив для нас особисто, а також через дії посвячених людей, християн, завдяки яким збагатилась та зміцніла наша країна.

Вдячна людина привертає до себе. Так само й Богові приємний той, хто вдячний та сподівається на Нього. Розуміння цього відчиняє двeрі для Божого благословeння. Бог добрий до всіх, проте нe всі вдячні Йому…

Брошура містить блоки інформації, що висвітлюють:

  1. світові традиції святкування Дня Подяки;
  2. відмінності святкування Дня Подяки в християнських країнах та приклади офіційного впровадження свята в наш час;
  3. біблійна історія Свята Подяки;
  4. цікавий аналіз статистики поширення християнських церков в Україні;
  5. короткий опис роботи євангельських християн у сферах суспільного життя, як надбання України.

Хто служить Богові й людям, завжди має добрий плід, за який варто дякувати. У важкі часи особливо важливо бачити тe добрe, що маємо. Цeрква – частина суспільства, яка здобула значного розвитку за часи незалежності України як за кількістю, так і за змістом, і стала суспільно впливовішою.

Серед християнських конфесій в Україні євангельські церкви є першими за темпами росту та другими за кількістю громад. За роки незалежності кількість християнських церков в Україні зросла на 160 % – з 12 850 до 33 389Протестанти*- на 258 %, з 2 721 до 9 742Православні – на 168 %, з 7 034 до 18 879; Католики – на 54 %, з 3 095 до 7 468. *Ще в 2015 році було 11 179 протестантських церков, що становило приріст у 311 %. Офіційна статистика 2017 року не включає церкви окупованих територій.

Чому протестантизм набуває популярності? Євангельскі християни визначають суспільні проблеми та вирішують їх. Вони творять нову культуру та розвивають суспільство в багатьох сферах. У нас є за що дякувати Богові – в тому числі, за все, що зробили євангельські християни з Божою допомогою за часи свободи в незалежній Україні.

Ця просвітницька брошура підготовлена спеціально до ваших святкувань у містах і селах України.

ЗАМОВИТИ брошури ви можете:

  • заповнивши форму “долучитися до проекту”;
  • зателефонувавши за номером: 067 977 4444 ( з 10:00 до 18:00);
  • написати на poklikoffice@gmail.com

ДОСТАВКУ на території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.