Рано чи пізно у житті кожної людини настане цей момент… Коли земне життя залишиться позаду, а попереду невідомість.

І повстає питання: Чи існує життя після смерті?

Що відбувається, коли ми випускаємо останній подих?

Чи дійсно існують рай та пекло?

Слово Боже дозволяє нам зазирнути “одним оком” у майбутнє. Саме через Своє Слово Бог нам дозволяє побачити відблиск небес.

“Нехай серце ваше не тривожиться! Віруйте в Бога, і в Мене віруйте. В домі Отця Мого багато осель, коли б ні, то Я зказав би вам, що йду приготувати місце для вас.” (Ів. 14:1-2)

Пропонуємо вам чудовий євангелізаційний матеріал у вигляді невеличкого буклета А6 формату 33 сторінки. Подається контент у вигляді чудового свідоцтва, як людина залишила своє фізичне тіло і потрапила на небеса, предстала перед Богом. Роздуми й питання, що піднімаються, будуть дуже корисні для тих, хто всерйоз замислюється про вічність, хто боїться смерті та задається питанням “що далі?”, для тих хто спалює своє життя і ніколи не піднімав питання пекла чи раю, але томиться і шкодує про марно потрачене життя.

– – –

ТИМЧАСОВО ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ

Буклет захищений авторським правом, його нам запропонувала парнерська місія Мастерс Фаундейшн, Канада. Автор – Фред Смольчук.

Дуже просимо усіх замовників обов’язково надати фотозвіти з розповсюдження цих друкованих матеріалів, адже це допоможе нам у майбутніх спроможностях забезпечувати вас євангелізаційними матеріалами.

ДОСТАВКУ по території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.