Незабаром найочікуваніша пора року — весна. З першими весняними днями в Україні склалась традиція вітати жінок — дівчат, матерів, бабусь. У березні святкуємо Свято весни, жіночності та краси!

Для найпрекраснішої статі друзі, рідні та колеги готують різноманітні подарунки. І було б чудово разом з квітами презентувати жінкам красиву листівку. Саме такий євангелізаційний матеріал готує у друк Асоціація ПОКЛИК.

У привітанні до “молодих конвалій, квітучих магнолій та зрілих троянд” розкривається тема жіночності та привабливості жінки будь-якого віку. Наводяться тематичні місця зі Священного Писання, які змальовують портрет істинної християнки, чудової дружини, прекрасної мами та особистості.

 

Листівка виконана у пастельно-рожевій гамі з ескізними малюнками на тему жіночності та весни. Формат 254х18 мм зігнутий вдвоє.

“Хто така чарівна жінка? – Це жінка з добрим характером, присвячена високим стандартам і цінностям. Вона — донька Царя”. Цій темі присвячений розворот листівки. Ми говоримо про дар материнства, про посвяту родині, про розвиток особистості та її жертовність. Брошура націлена на те, щоб заохотити жінок бути доглянутими і привабливими ззовні; розкриватись і зростати внутрішньо, випромінювати щастя; бути хорошими матерями, давати життя і не замислюватись про аборт; не губити свою красу шкідливими звичками. Віримо, що жінка може переосмислити своє життя, яким би легким чи важким воно не було, і буде цінувати й розвивати в собі потенціал, закладений в неї Богом. Віримо, що жінка, прочитавши рядки Священого Писання, забажає більше пізнавати Того, Хто її створив і через особисті стосунки з Богом впливати на своє життя.

Цей матеріал стане чудовим подарунком дівчатам, жінкам та бабусям до свята весни.

ВИБАЧТЕ, ЛИСТІВКИ ЗАКІНЧИЛИСЯ!

ВАЖЛИВО! Після розповсюдження наших брошур, будемо раді отримати від вас фото-відео, цікаві свідоцтва, ваші враження від проведених євангелізацій з уточненням, які були успіхи чи труднощі під час заходів. Якщо ви організовуєте івенти або концерти, ми б хотіли знати про дати їх проведення, щоб розуміти терміновість відправок, і зробити хороші анонси-статті в інтернет. Після заходів важливо було б знати скільки було присутніх і як пройшов сам захід, чи були свідоцтва.

Звіти можна висилати у вайбер 067 977 4444 або на пошту poklikoffice@gmail.com

Дякуємо вам за співпрацю! Разом ми зможемо зробити більше для Бога.