Незабаром найочікуваніша пора року — весна. З першими весняними днями в Україні склалась традиція вітати жінок — дівчат, матерів, бабусь. У березні святкуємо Свято весни, жіночності та краси!

Для найпрекраснішої статі друзі, рідні та колеги готують різноманітні подарунки. І було б чудово разом з квітами презентувати жінкам красиву листівку. Саме такий євангелізаційний матеріал готує у друк Асоціація ПОКЛИК.

У привітанні до “молодих конвалій, квітучих магнолій та зрілих троянд” розкривається тема жіночності та привабливості жінки будь-якого віку. Наводяться тематичні місця зі Священного Писання, які змальовують портрет істинної християнки, чудової дружини, прекрасної мами та особистості.

 

Листівка виконана у пастельно-рожевій гамі з ескізними малюнками на тему жіночності та весни. Формат 254х18 мм зігнутий вдвоє.

“Хто така чарівна жінка? – Це жінка з добрим характером, присвячена високим стандартам і цінностям. Вона — донька Царя”. Цій темі присвячений розворот листівки. Ми говоримо про дар материнства, про посвяту родині, про розвиток особистості та її жертовність. Брошура націлена на те, щоб заохотити жінок бути доглянутими і привабливими ззовні; розкриватись і зростати внутрішньо, випромінювати щастя; бути хорошими матерями, давати життя і не замислюватись про аборт; не губити свою красу шкідливими звичками. Віримо, що жінка може переосмислити своє життя, яким би легким чи важким воно не було, і буде цінувати й розвивати в собі потенціал, закладений в неї Богом. Віримо, що жінка, прочитавши рядки Священого Писання, забажає більше пізнавати Того, Хто її створив і через особисті стосунки з Богом впливати на своє життя.

Цей матеріал стане чудовим подарунком дівчатам, жінкам та бабусям до свята весни.

_ _ _

ТИМЧАСОВО ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ

ДОСТАВКУ по території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.

Будемо вдячні за пожертвування, на ваш розсуд.

 

!!!

ВАЖЛИВО! Після розповсюдження наших брошур, будемо раді отримати від вас фото-відео, перелік населених пунктів, ваші враження від проведених євангелізацій з уточненням, які були успіхи чи труднощі під час заходів. Якщо ви організовуєте івенти або концерти, ми б хотіли знати про дати їх проведення, щоб розуміти терміновість відправок, і зробити хороші анонси-статті в інтернет. Після заходів важливо було б знати скільки було присутніх і як пройшов сам захід, чи були надихаючі свідоцтва.

Звіти можна висилати у вайбер 067 977 4444

Дякуємо вам за співпрацю! Разом ми зможемо зробити більше для Бога.

МЕДІА РЕСУРСИ

Пропонуємо вам  також електронні матеріали для особистого євангелизму в інтернет або, при можливості, на жіночих конференціях чи зустрічах з дівчатами підлітками.

Радіємо, що можемо бути корисними! Діліться, будь ласка, з ближніми і дальніми. 

відео листівки: https://youtu.be/53NpVYwDKPM

на Facebook:

фотоальбом листівки: https://www.facebook.com/pg/Poklik.org/photos/?tab=album&album_id=2929769807076677

відео листівки: https://www.facebook.com/Poklik.org/videos/531077914261646/

 

НОВА ВІДЕО ЛИСТІВКА 2021