Пропонуємо вам оновлені буклети Асоціації ПОКЛИК під назвою “Молитовник”.

Ми займаємось створенням молитовних флаєрів з 2012 року, і в цій унікальній збірці ми об’єднали класичний Молитвослов, нашу брошуру “Боже, навчи нас молитись” та брошуру “Молитва за тебе, за твоє місто, за Україну”, “Поле взаємовідносин” та “Про стосунки у сім’ї”.

Ситуація в країні, на привеликий жаль, залишається важкою. Люди втомилися від розчарувань та постійних проблем. В останні два роки ще додалася криза, спричинена пандемією коронавірусу.

Гнів, розпач, а можливо і ненависть  охопила не одне людське серце. Хтось шукає вихід власними силами, а хтось, можливо, зовсім здався. У нинішній ситуації, як ніколи, суспільство потребує доброї новини про те, як може змінитися їх країна, їх місто і, саме головне, їх серце. Люди шукають Божого захисту та зцілення від хвороб.

Пропонуємо ряд класичних текстів молитов, основаних на важливих віршах із Біблії, щоб людині було легше розпочати або вдосконалити своє молитовне життя. У Молитовнику можна знайти Молитву благословення з Книги Чисел, Отче Наш, 91 Псалом, надихаючі місця Писання з молитвами за сім’ю та дітей, за добробут та зцілення, 10 заповідей, Нагірна Проповідь, настанови для чоловіків та дружин тощо, щодо того як мати мир з Богом, з собою, з людьми… тощо.

Ми не закликаємо у даному матеріалі до якогось віровчення, а даємо можливість читачеві особисто роздумувати над словами з Біблії та прийти до власних висновків, а ще  – почати молитись до Бога, користуючись підказками зі Святого Письма. Ми показуємо актульність Святого Письма у всі часи і те, що у Бога вже є відповідь та рецепт на кожну проблему у житті. Молитовник не тільки дає першу допомогу через зразки Святого Письма для молитви, але методично веде людину далі до миру і стосунків з Богом. Вчить молитись так, щоб Бог чув їх молитви.

Віримо, що цей буклет послужить багатьом серцям, що шукають порятунку, або ще не усвідомлюють потребу у допомозі, та вже опинилися на межі безвиході. Ця добірка може бути вчасним поштовхом для переосмислення свого життя.

Буклет А6 формату, на 2 скоби, всього 20 сторінок. На звороті є QR код, який при скануванні веде на нашу сторінку Молитва 7:14 в соцмережі Фейсбук.

Ось деякі фрагменти буклету, відео презентацію ви можете переглянути нижче:

 

ЯК ЗАМОВИТИ?

Ми, по можливостях, зробили лімітований тираж, тому прохання брати кількість не для масового розповсюдження, а лише для особистого євангелизму, коли людина дійсно близька до навернення до Бога.

На даний час пропонуємо цей продукт безкоштовно, але добровільні пожертвуваня були б нам в допомогу максимально продовжити цей проєкт. Дякуємо і благословляємо вас!

ЗАПОВНІТЬ ДАНУ ФОРМУ для отримання

ДОСТАВКУ по території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.

 

!!!

ВАЖЛИВО!

Після розповсюдження наших брошур, нам дуже потрібно від вас отримати фото-відео, перелік населених пунктів, дані по кількості, ваші враження від проведених євангелізацій з уточненням, які були успіхи чи труднощі під час заходів. Якщо ви організовуєте івенти або концерти, ми б хотіли знати про дати їх проведення, щоб розуміти терміновість відправок, і зробити хороші анонси-статті в інтернет. Після заходів важливо було б знати скільки було присутніх і як пройшов сам захід, чи були надихаючі свідоцтва.

Звіти можна висилати у вайбер 067 155 4444 (до кінця кожного місяця, в якому відбувались роздачі)

Долучайтесь до наших груп та слідкуйте за нашими анонсами та новинами:

Viber: https://bit.ly/2VTZvIT

Telegram: https://t.me/POKLIK_org

Фейсбук: https://www.facebook.com/Poklik.org/

Читайте:

https://poklik.media/

https://www.facebook.com/Poklik.media/

https://www.facebook.com/ProStosunki/