Дорогі друзі. Усі матеріали, які ми підготували до Різдва, вже надіслано до різних куточків нашої країни. На складі не залишилося жодного календаря, жодної листівки чи коробочки. Ми знаємо, що багатьом з вас не вистачило продукції, тому ми докладаємо всіх наших зусиль, щоб у наступних наших проектах кількість друкованої продукції була більшою. 

 

Дорогі Друзі, до цього Різдва ми маємо для вас цікаві пропозиції.

Не зважаючи на пандемії та катаклізми, Ісус Христос був, є і ось гряде. І ми, як віруючі люди, не перестанемо святкувати Різдво Христове, – народження нашого Спасителя!

ДВА ВИДИ КОРОБОЧОК з ексклюзивними малюнками:

На жаль, впродовж кількох років, ми спостерігаємо просування нехристиянських святкувань типу “хелоуін”, замість того, щоб наприклад, “День Подяки Богові” набував належного резонансу в суспільстві. Святкування Різдва – теж під загрозою позбавлення свого християнського змісту. На прилавках магазинів, ще задовго до Свята, все більше з’являються привабливі готові подарунки з небіблійними персонажами. Окрім вітчизняних дідів Морозів та Снігурок, бачимо тигрів, драконів, змій та магічних персонажів, що тепер теж претендують на символізацію новорічних та Різдвяних свят. Нашим дітям щорічно нав’язується астрологічна тематика. У цьому році в якості упаковки для Різдвяних та Новорічних подарунків, ми пропонуємо вам:

  1. Прямокутна коробка з ручкою, з твердого гофрокартону. Розмір: 23х17х7,5 см. В неї можна покласти плитки шоколаду, Біблії, буклети, сувеніри, фрукти тощо. Коробка досить міцна, може вміщувати важчі предмети й бути використаною для більш дорослої аудиторії: підлітки, солдати, люди літнього віку.
  2. Коробочка-цукерка розміром 7,7х31 см (зовні) та 7,7х18-25 см. (внутрішній об’єм) – вміщає 40-50 цукерок (525-660 гр.) типу “ромашка”. Виготовлена з картону. Поверхня ламінована матовою плівкою.

Інструкція по збірці коробочки “Цукерка”

https://fb.watch/9ErGI2kLoG/

ЧОТИРИ ВИДИ КАЛЕНДАРІВ НА 2022 рік:

Календар стане гарним подарунком для рідних, знайомих, друзів та сусідів до Різдвяних свят. Усі календарі у форматі А3.

В календарях зазначені основні християнські свята, помічені державні вихідні а також сімейні свята.

Основна думка така, що які б випробування не проходила людина, чи якщо вона перебуває у страху, Бог нагадує “Ти не один”, Бог за тебе і Він з тобою!

У Біблії 365 разів згадується про те, щоб люди не боялися, а раділи, і саме в цій книзі можна черпати радість та силу!

Якщо людина ще не має близькості з Богом, цитата з книги Откровення буде говорити до людини протягом року: Бог хоче бути поруч і для цього потрібно відкрити своє серце для Нього.

Ознайомтеся з наповненням календарів:

 

 

РІЗДВЯНА ЛИСТІВКА євангелізаційного характеру:

Листівка стане гарним подарунком у кожен дім. Разом з таким чудовим привітанням можна принести Благу Звістку до невіруючих друзів, сусідів, перехожих тощо. Також з такими листівками можна прийти у лікарні, сиротинці чи військові бліндажі.

Формат матової листівки, – 210х230 у розгорнутому вигляді, та 210х115 у згорнутому. З лицьового боку листівки читаємо привітальну фразу з Різдвом Христовим.

В листівці розповідається про прихід Христа на землю, і для чого це відбулось. Ми хочемо підбадьорити людей, що в цей час вони не самотні, і що, не дивлячись на жодні обставини, можна мати мир і радість на серці, а також прощенні і вічне життя для душі.

На обкладинці для людини пропонується молитва прощення. Церкви можуть внести свою конактну інформацію у пустому віконечку запрошення. (Ми оновили дизайн листівки!)

___   ___   ___

 

  

Просимо вашої ФІНАНСОВОЇ УЧАСТІ, щоби частково покрити затрати на виготовлення.

ДОСТАВКУ по території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.

ЗБІРКА Й НАПОВНЕННЯ Усі коробочки ви можете наповнити бажаними цукерками за власним вибором, та затратити значно менше, ніж коштують інші готові подарунки вітчизняних виробників. При цьому, ви контролюєте не тільки якість наповнення, але маєте унікальне послання на упаковці. Коробочки-цукерки проклеєні двосторонньою липкою стрічкою з однієї сторони та пропонуються у розгорнутому вигляді. Великі коробки не потребують проклейки, збираються за схемою.

СЮРПРИЗ!

Із героями з наших Різдвяних коробочок, ми, своїми силами у 2020 році, створили мультик.

Різдвяна історія – хороший євангелізаційний матеріал для дітей, а також для тих дорослих, хто лише починає вивчати Біблію або знаходиться у пошуку сенсу життя…

Будемо вдячні за поширення. З Новим Роком та Різдвом Христовим!!!