Вітаємо вас, дорогі партнери ПОКЛИКу!

У нас з’явився хороший інструмент для морального виховання діток.

У літню пору, зазвичай, проводиться багато християнських таборів по всій Україні. Хороша практика запрошувати у коло друзів і дітей, які не відвідують недільної школи, а також дітей та молодь із малозахищених сімей.

Гарна нагода подарувати даний флаєр і, в ігровій формі, допомогти дитині визначити хороші і не бажані правила поведінки. Як у старому доброму оповіданні “Что такое хорошо, и что такое плохо”. Пропонується інтерактив: забрати у сонечка промінчики, які заважають йому яcкраво сяяти. Зайві промінчики будуть перфоровані, щоб дитина легко могла їх позбутися, як Бог пробачає і забуває наші гріхи. Дитина може залишити собі хорошу пам’ятку про правила поведнки у житті, які базуються на відповідних текстах із Біблії.

Віримо, що це допоможе дітям отримати та закріпити свої початкові знання про Боже Слово та Божу волю щодо нашої вірності Йому, бути світлом для цього світу.

Розмір сонечка 15х15 см.

Кількість обмежена. Пропонуємо замовляти лише згідно кількості діток у таборі, що відпочивають цього літа.


_ _ _

 

ДОСТАВКУ по території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.

Будемо вдячні за пожертвування, на ваш розсуд.

!!!

ТИМЧАСОВО ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ

ВАЖЛИВО!

Після розповсюдження наших брошур, нам дуже потрібно від вас отримати фото-відео, перелік населених пунктів, дані по кількості, ваші враження від проведених євангелізацій з уточненням, які були успіхи чи труднощі під час заходів. Якщо ви організовуєте івенти або концерти, ми б хотіли знати про дати їх проведення, щоб розуміти терміновість відправок, і зробити хороші анонси-статті в інтернет. Після заходів важливо було б знати скільки було присутніх і як пройшов сам захід, чи були надихаючі свідоцтва.

Звіти можна висилати у вайбер 067 155 4444 (до 5 вересня 2021)