Весною квітнуть дерева, оновлюється земля.  Хочемо, щоб жінки завжди були квітучі, оновлені, сповнені життя та Божої сили.

8  березня волонтери церков вітали жінок — дівчат, матерів, бабусь. Це був гарний інформаційний привід для того, щоб підійти до них на вулицях, на ринках, в магазинах, в лікарнях, в школах та в інших структурах і привітати їх зі святом, подарувати якусь квіточку та нашу брошурку, в якій стільки Біблійних порад для успішного життя жінки.

У привітанні до “молодих конвалій, квітучих магнолій та зрілих троянд” розкривається тема жіночності та привабливості жінки будь-якого віку. Наводяться тематичні місця зі Священного Писання, які змальовують портрет істинної християнки, чудової дружини, прекрасної мами та особистості.

“Хто така чарівна жінка? – Це жінка з добрим характером, присвячена високим стандартам і цінностям. Вона — донька Царя”. Цій темі присвячений розворот листівки. Ми говоримо про дар материнства, про посвяту родині, про розвиток особистості та її жертовність. Брошура націлена на те, щоб заохотити жінок бути доглянутими і привабливими ззовні; розкриватись і зростати внутрішньо, випромінювати щастя; бути хорошими матерями, давати життя і не замислюватись про аборт; не губити свою красу шкідливими звичками. Віримо, що жінка може переосмислити своє життя, яким би легким чи важким воно не було, і буде цінувати й розвивати в собі потенціал, закладений в неї Богом. Віримо, що жінка, що прочитала рядки Священого Писання, забажає більше пізнавати Того, Хто її створив і через особисті стосунки з Богом впливати на своє життя.

Листівка прев’ю (не для друку)

 

Дані матеріали будуть дуже корисними для євангелизму в інтернет

Для цього ми трансформували нашу листівку по світлинах та зробили відео-ресурс. Використовуйте це відео для особистого євангелизму, при можливості, на жіночих конференціях чи зустрічах з дівчатами підлітками. Радіємо, що можемо бути корисними! Разом ми зробимо більше для Бога! Діліться, будь ласка, з ближніми і дальніми. Усі посилання нижче.

на YouTube

відео листівки: https://youtu.be/53NpVYwDKPM

 

на Facebook

фотоальбом листівки: https://www.facebook.com/pg/Poklik.org/photos/?tab=album&album_id=2929769807076677

відео листівки: https://www.facebook.com/Poklik.org/videos/531077914261646/

відео-листівка для Жінок

Бажаємо, щоб жінки завжди були квітучі, оновлені, сповнені життя та Божої сили. Віримо, що жінка може переосмислити своє життя, яким би легким чи важким воно не було, і буде цінувати й розвивати в собі потенціал, закладений в неї Богом. Діліться, будь ласка, цим відео в мережі інтернет.

Опубліковано Поклик Вівторок, 21 квітня 2020 р.

 

Нижче подаємо посилання, з обмеженим доступом, відео ролику на YouTube, щоб підбадьорити волонтерів церков і подякувати вам за плідну співпрацю на ниві Божій!

Благословінь вам, віримо що багато роботи ще попереду!

Євангелізаційні заходи до 8 березня 2020