Бог привів нас у цей світ. Ми створені по образу і за Його подобою. Він вдохнув у нас життя, подбав про нас щоби ми мали що споживати.  А ще Бог так полюбив цей світ, що віддав свого Сина, щоб ми мали життя вічне.

Наше сьогодення преподносить різні випробування, але і в них Бог являє свою любов і милість до тих людей, хто визнає своє походження, як Його творіння.

Асоціацією ПОКЛИК  було розроблено декілька варіантів листівок про Божу любов, у яких ми говорили про якості  справжньої любові та про Божу любов, яку Він довів жертвою на хресті. Маленькі сердечка, єврофлаєри, ці листівки українською та угорською мовами були дуже корисними під час євангелізаційних заходів  в любу пору року: у лютому до Дня всіх закоханих, весною на Пасху, влітку у дитячих таборах, восени до Дня Подяки, та в інші дні завжди можна розповісти людям про справжню любов, яка приходить з неба.

1 до коринтян 13:4-8

Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається,

не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого,

не радіє з неправди, але тішиться правдою,

усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить!

Ніколи любов не перестає!

 

 

На листівках розміщений QR-код, що веде на альбом у facebook сторінці “Про стосунки”, в якому ви знайдете картинки з іншими написами зі Святого Писання.

https://www.facebook.com/pg/ProStosunki/photos/?tab=album&album_id=525307921170668

Для євангелизму в інтернет

 Ми трансформували наші листівочки по світлинах та зробили відео-ресурс, щоб було легше ділитися звісткою про Божу любов в інтернет-мережах. Усі посилання нижче:

на Facebook

фотоальбом листівки: https://www.facebook.com/pg/Poklik.org/photos/?tab=album&album_id=2950337388353252

відео: https://www.facebook.com/Poklik.org/videos/284243465924160/

У пошуках справжньої любові. Слайд-шоу

Опубліковано Поклик Четвер, 30 квітня 2020 р.

на YouTube

відео: https://youtu.be/ntktumi9bEU

 

 

Нижче подаємо посилання, з обмеженим доступом, відео ролику на YouTube, щоб підбадьорити волонтерів церков і подякувати вам за плідну співпрацю на ниві Божій!

Благословінь вам, віримо що багато роботи ще попереду!

Євангелізаційні заходи 2018 – 2020 роки