Петиції щодо припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей

Опубліковано:

В деяких школах України вже почалась пропаганда гомосексуалізму. Підставою для цього є затверджений Кабінетом Міністрів «План дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року», що передбачає, зокрема, легалізацію цивільного партнерства для одностатевих пар, усиновлення дітей трансгендерними людьми, пропаганду гомосексуалізму в школах та через ЗМІ. В деяких європейських країнах, де християни були пасивними, вже зараз є кримінальна відповідальність за критику гомосексуалізму.

Біблія відносить гомосексуалізм до найважчих гріхів (Левит 18:22, Левит 20:13, Римлян 1:24-27, 1 Кор. 6:9-10, 1 Тим. 1:9-10). З Першого Послання до Коринтян 6:9-10 ясно, що мужоложники не вспадкують Божого Царства. Важливо, щоб християни застерегли владу та громадян України від пропаганди та поширення гріха гомосексуалізму (Єзекіїля 3:18-21). Для пропаганди гомосексуалізму часто використовуються аргументи, що суперечать науковим фактам (див. тексти петицій).

Рада Євангельських Протестантських Церков України схвалила рішення підтримати електронні петиції до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів з метою захисту традиційних сімейних цінностей. Закликаємо невідкладно підписати всі шість петицій, поширити посилання на петиції серед знайомих, та допомогти підписати тим, хто не знає, як підписувати електронні петиції. Щодня моліться за те, щоб всі шість петицій набрали по 25000 підписів, та щоб влада правильно відреагувала на дані петиції. Від Вашої активності може залежати майбутнє України.

Будьте пильними! Ініціатором всіх шести петицій є Танцюра Віктор Зіновійович. Інші автори створили багато петицій з такими ж заголовками, ймовірно, з метою розпорошення голосів (щоб жодна петиція не набрала 25000 підписів). 

Посилання на петиції: 

1) припинення пропаганди гомосексуалізму

2) захисту традиційних сімейних цінностей

Президенту України (оновлюється)

https://petition.president.gov.ua/petition/42484

https://petition.president.gov.ua/petition/42862

Верховній Раді України

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3070?aname=published

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3118?aname=published

Кабінету Міністрів України

https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1462

https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1485

 

Інструкції для підписання можна знайти за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1H-SBJiK5yN_mzl8dMxj7FlQDTUSCPoOeiC26LoZTx_0/edit?usp=sharing

Закликаємо підписати невідкладно, щоб потім не забути, і щоб мати можливість із спокійною совістю закликати інших людей підписати петиції.

Відеозаклики служителів. Мотивуючі відеоролики, для показу в громаді:

Валерій Антонюк – підпиши петиції!

Анатолій Козачок – Зупини пропаганду. Підпиши петиції!

Ярослав Лукасик – Зупини пропаганду. Підпиши петиції!

Павло Унгурян – заклик до народу України!

Продовжуємо слідкувати за розвитком подій:

  1. 27 березня 2018 року з сайту офіційного електронного представництва Президента України зникла петиція щодо заборони пропаганди гомосексуалізму.

Переслідування за новими законами вже сьогодні?

2. Продовжити підписи можна за посиланням https://goo.gl/cbA3Er

Підписати Петицію на сайті Президента є можливість і сьогодні. Вона була прихована але не зникла зовсім. Як це…

Опубліковано Євангельські християни-баптисти України 30 березень 2018 р.

3. 4 квітня 2018 року в Києві пройшла мирна акція протесту проти видалення петиції з сайту Президента

Громадяни, в яких відібрали голос, вийшли на акцію протесту в Києві

4. 11 квітня 2018 року Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оприлюднила на своєму офіційному сайті звернення до Петра Порошенка з проханням поновити на сайті Президента України видалену 27 березня 2018 року петицію № 22/042484-еп та доручити працівникам АП більше “не допускати порушень права людини на свободу вираження поглядів під час забезпечення функціонування сервісу «Електронні петиції»”.

http://vrciro.org.ua/ua/statements/532-uccro-statement-in-favor-of-freedom-of-speech-and-thought/

5. Станом на 17 квітня 2018 року дві петиції вже набрали необхідну кількість голосів. 28 428 громадян підписали петицію на сайті Кабінету Міністрів. Аналогічний документ на сайті Верховної Ради підписали 25 243 людини.

6. 25 квітня 2018 року на порталі Верховної Ради була опублікована відповідь на петицію щодо заходів для припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей, яка набрала необхідну кількість голосів.

7. 5 травня 2018 року всі шість просімейних петицій набрали необхідну кількість голосів.