ЖивиFEST втретє пройшов в Україні

Опубліковано:

9 вересня на Хрещатику відбувся втретє щорічний соціально-мистецький фестиваль ЖивиFEST. Учасники встановили рекорд України з наймасовішого фітнес-тренування в центрі міста та подарували киянам незабутній атмосферний концерт за участі вітчизняних та закордонних зірок.

Організаторами фестивалю виступили Міжнародна громадська організація “Живи”, Асоціація “Українські центри нових технологій здоров’я”, Альянс “Україна за сім’ю” та Асоціація ПОКЛИК.

За словами організаторів, ЖивиFEST був заснований на духовних, сімейних і життєствердних цінностях. Його основне гасло  – «Живи довго! Живи щасливо! Живи вічно!», якому і була присвячена вся програма свята.

“Наша мета послужити іншим і підбадьорювати їх бути кращими у їхньому покликанні”, – написав на своїй сторінці фейсбук президент асоціації ПОКЛИК Анатолій Кушнір.

Особливий момент розділив з організаторами Oksamita Novachuk, Roman Vashchuk, та Vlad Sila. Друзі роблять добрі справи….

Опубліковано Anatoliy Kushnir Неділя, 9 вересня 2018 р.

Під час свята на території Хрещатику працювало фестивальне містечко, де гості мали можливість взяти участь у різноманітних конкурсах та змаганнях. Працювали на території фестивалю арт-простір «Сенс життя», сімейний арт-майданчик, креативні фотовиставки та дитячі локації. Серед учасників фестивалю постійно розігрувались подарунки від партнерів свята.

На початку офіційної частини фестивалю представники Книги рекордів України зафіксували встановлення національного рекорду – наймасовішого фітнес-тренування, мета якого: продемонструвати українцям красу та енергію здорового способу життя.

Найбільший одночасний майстер-клас відбувся з участю видатних спортсменів, чемпіонів світу та України, людей з інвалідністю, сімей воїнів АТО та всіх охочих. На сцені представниці проекту “Живи танцюючи” демонстрували танцювальні рухи, а  учасники флешмобу намагались їх повторити.

 

Після офіційного відкриття свята та вручення відзнак організаторам, співачка Оксамита у супроводі гуртів “Мері денс”, “Міра” та “Барвінок” виконала гімн “Живи”.

У святі взяли участь видатні українці, серед них: відомий паралімпієць, володар титулу «Залізна людина», світовий рекордсмен з плавання Олег Іваненко, відомий український футболіст, світовий рекордсмен із жонглювання м’ячем Микола Куценко, чемпіон України й Європи з вільної боротьби Дмитро Рочняк, чемпіон світу з паверліфтинг (WPO) Олександр Кутчер та інші.

До заходу долучились численні благодійні та громадські організації. На сцену підіймались вдови, діти з особливими фізичними потребами, капелани та представники центрів реабілітації.

О 18:00 на сцені фестивалю була показана мистецька інсталяція “Людина має крила”, з якої розпочалось вечірнє шоу під назвою «Святкуємо життя!».

Серед зіркових гостей шоу: лауреат Євробачення з Фінляндії Ніна Астром, золотий голос Іспанії – Юрій Годо, фіналісти шоу “Голос країни” Антон Копитін і Олександр Клименко, чемпіони світу з ірландських танців, степ-шоу балет «НАРНІЯ».

Сучасні костюми в національному стилі під час свята представила дизайн-студія “SVITLO”.

Закінчилось святкове дійство запуском в небо букету з повітряних кульок, в кожну з яких учасники фестивалю поклали свою мрію-молитву.

 

Зірковими ведучими свята були Едуард Гльоза та Катерина Сімочова, а також співорганізатори фестивалю Оксамита й Роман Ващук.

Захід пройшов за підтримки Міністерства культури України й КМДА.