5 тематичних локацій під час Свята подяки 2018

Опубліковано:

Під час Свята подяки 2018, яке відбудеться 23 вересня на Хрещатику з 11:00 до 22:00 години, представники різних громадських, благодійних та християнських організації представлять різноманітні корисні  активності у спеціально відведених наметах. Вздовж Хрещатику будуть встановлені 5 тематичних наметів під назвою: Дякую за сім’ю”, “Дякую за кохання”, “Дякую за здоров’я”, “Дякую за мудрість”. Ось що чекає  на тих, хто зазирне до кожного намету.

Дякую за сім’ю

На локації  розкажуть про усиновлення чи взяття під опіку дитини. Для жінок буде окрема зона з консультуванням щодо вагітності, зачаття, кризових періодів під час виношування дитини. Також можна буде подивитися макети дитини на різних стадіях вагітності.  Малеча, яка зазирне на локацію, отримає в подарунок дитячий журнал.  Для татусів із дітьми буде також можливість відвідати спеціальне “Тет-а-тет” кафе та поспілкуватися там в приємній атмосфері. Спеціальна тематична фотозона не залишить байдужим нікого: емоції гарантовано. 

Дякую за кохання

Цей блок зацікавить усіх закоханих відвідувачів свята. В романтичній атмосфері пари зможуть поспілкуватися одне з одним за спеціальними столиками, нагадати та оновити свої обітниці. Спеціалісти надаватимуть консультацію щодо дошлюбної підготовки та кризових періодів у сім’ї. Для сімейних активістів юрист розповість по те,  які є сімейні ініціативи та яким чином можна до них долучитися. Окремо проводитиметься збір підписів з метою захисту природної родини в межах кампанії “Не вирізайте сім”ю в Україні”. 

Дякую за здоров’я

Медики підготували цілий спектр послуг для відвідувачів ПодякаФесту. Сертифіковані офтальмологи проводитимуть перевірку зору та даруватимуть окуляри тим, хто потребує корекції. Сімейний лікар зможе надати консультацію щодо загального стану здоров”я, заміряти тиск та температуру. Працюватиме на святі також невролог. Окремо можна буде зробити безкоштовні заміри зросту та ваги. Тим, чия робота пов’язана із напруженням та відповідальністю, спеціалісти робитимуть безкоштовно антистресовий масаж. Молодих та активних зацікавить блок тактичної медицини, де професіонали на манекенах покажуть, як правильно надавати першу медичну допомогу в різних умовах. 

Дякую за мудрість

У цьому блоці розкажуть про внесок учених-християн в науку та освіту. Матусі зможуть отримати консультацію щодо шкільної освіти та її альтернативних форм. А поки дорослі говоритимуть, малеча зможе познайомитися із макетом динозавра або сфотографуватися на спеціальній величезній фотозоні у вигляді книги. 

Дякую за допомогу

В цьому блоці учасники свята зможуть отримати допомогу в різних сферах. Капелани зможуть підтримати воїнів та їхні родини, помолитися разом, підтримати психологічно. Професійний лікар-нарколог дасть консультацію та вкаже шлях до звільнення від залежностей. А тим, хто став вимушеним переселенцем, в наметі підкажуть, як діяти та жити далі. Прямо на місці можна буде лишити заявку на відбудову свого будинку, який постраждав від дій в зоні АТО. Спеціальна організація зможе повністю або частково відбудувати такий дім. Крім цього, учасники фестивалю зможуть на цій локації отримати безкоштовно воду.

Нагадаємо, що відзначення Дня подяки розпочнеться об 11:00 зі святкового богослужіння, далі з 13:00 вздовж вулиці Хрещатик діятиме ПодякаФест з 13 спортивними локаціями, шоу скейтбордистів з США та байкерів, 5 тематичних локацій, святкового концерту “Україна вдячна”. Крім цього, організатори подбали про фудкорти, лаунж- та фотозони для відвідувачів. О 18:00 розпочнеться гала-концерт за участі закордонних гостей та музичних виступів українських гуртів та виконавців.