Святкування Дня подяки 2018 

Опубліковано:

У вересні 2018 року в багатьох українських містах відбулось святкування Дня подяки. Наймасштабніший захід пройшов, звичайно ж, у столиці України,    крім місцевих жителів, на нього завітало дуже багато людей з інших міст. 

Програма заходу була досить насиченою – три блоки свята, наметові містечка, концерти, закордонні гості, найдовший прапор України, та до того ж  – мега-шоу скейбордистів з США. 

Почався захід  об 10:00 ранку та тривав до самого  вечора. Тепла атмосфера раннього богослужіння, під час якого духовні лідери країни молились за різноманітні сфери життя, задала святкового тону на весь день. Крім того, учасники ранкової програми почули спів талановитих виконавців та хору, а також гру Gospel Symphony Orchestra.

О 13:00 від вулиці Прорізної виїхала колона байкерів, які й розпочали офіційну другу частину святкування під назвою ПодякаФест.

Під час фестивалю відбувся концерт “Україна вдячна” на малій сцені біля вулиці Городецького, під час якого виступило багато творчих колективів, талановитих музичних і танцювальних гуртів та вокалістів.

13 спортивних локацій, дитячі майстер-класи та розваги, лаунж-зони, фуд-корти та тематичні локації – у цьому розмаїтті розваг можна було загубитись гостям свята.

Під час фестивалю функціонували три фотозони, до кожної з них можна було дістатить лише вистоявши у чималій черзі.

Цікавою локацією став майданчик для професійних  скейбордистів з Америки, які спеціально відвідали вперше Україну на Свято подяки та разом з українськими тінейджерами влаштували баттл.

Тим часом у приміщенні КМДА відбулась зустріч для віп-гостей та прес-конференція з голлівудським актором Стівеном Болдвіном  та Ніком Холлом, лідером молоді з Америки. У заході також взяли участь єпископи церков Валерій Антонюк та Михайло Паночко, секретар РНБО Олександр Турчинов та народний депутат Павло Унгурян. 

Гала-концерт на великій сцені біля ЦУМу завершив Свято подяки 2018. Музичні гурти, сольні виконавці порадували вдячних українців своєю творчістю. До речі, біля сцени організатори подбали про місця для людей з інвалідністю, людей похилого віку та дітей-сиріт. 

Особливим гостем вечора став британець Мартін Сміт, який виконав відомі хіти та навіть заговорив українською (на прохання ведучого). 

Надвечір закордонні гості  – Нік Холл та Стівен Болдвін говорили в серця українців про вдячність та життя, сповнене сенсу та справжнього успіху, а духовні лідери подякували Богу за це свято та всіх українців.

 

Місто Дніпро приєднався до масштабного святкування Дня подяки. Протягом дня до дійства долучилися близько 3 тис. дніпрян і гостей міста.

Івано-Франківськ у неділю 23 вересня також приєднався до святкування. Заходи пройшли на Площі Ринок: там відбулося святкове богослужіння та виступили відомий прикарпатський гурт «UkrBand 5-й ОКЕАН. Музична Поезія», молодіжний вокально-інструментальний колектив УЦХВЄ «Орієнтир» та об’єднаний хор.

Далі, відбувалися духовно-мотиваційні виступи. А починаючи з 14:00 розпочався ПодякаФест. Зокрема, на головній сцені відбулися виступи дитячих та підліткових співочих колективів міста, об’єднаного дитячо-підліткового хору “Співоче серденько”.

Свято подяки пройшло також в Тернополі та в інших містах України, районних центрах та майже у всіх протестанських церквах України та світа.