Молитва за тебе, за місто, за Україну

Ситуація в країні, на привеликий жаль, залишається важкою: з однієї сторони війна, з другої епідемія, що уражує майже всі країни світу. Попереду економічна криза, невизначеність, людські страхи з тих чи інших питань. Люди втомилися від розчарувань та постійних проблем. Гнів, розпач, а можливо і ненависть  охопила не одне людське серце. Хтось шукає вихід власними силами, а хтось можливо зовсім здався і готовий прийти в молитві до Бога!

У нинішній ситуації, як ніколи, суспільство потребує доброї новини, про те як може змінитися їхня країна, їхнє місто і саме головне їхнє серце. Саме ці три теми ми піднімаємо у нашій брошурі, розкриваючи зв’язок між змінами у власному серці до змін у країні. Головні посили: “понад усе стережи серце своє” та “молись за місто в якому ти живеш”. Висновок на обкладинці говорить:

“Зміниться серце – зміниться людина!
Зміниться людина – зміниться країна!”

Кожна тема у брошурі розкрита на основі Біблійних текстів з цитатами окремих віршів. Ми показуємо актульність Святого Письма у всі часи і те, що у Бога вже є відповідь та рецепт на кожну проблему у житті. Ми не закликаємо у данному матеріалі до якогось віровчення, а даємо можливість читачеві особисто роздумувати над словами з Бібілії та прийти до власних висновків.

Прев’ю брошури (не для друку)

Дані матеріали будуть дуже корисними для євангелизму в інтернет

Для цього ми трансформували нашу брошуру по світлинах та зробили відео-ресурс, також є фотоальбом у фейсбук та стаття на Почує кожен, де є повний текст брошури.  Діліться, будь ласка, з ближніми і дальніми. Усі посилання нижче.

на Facebook

фотоальбом брошури: https://www.facebook.com/pg/Poklik.org/photos/?tab=album&album_id=2882624885124503

відео: https://www.facebook.com/Poklik.org/videos/309006400066308/

Молитва за тебе, за місто, за Україну (відео)

Ситуація в країні, на привеликий жаль, залишається важкою: з однієї сторони війна, з другої епідемія, що уражує майже всі країни світу. Попереду економічна криза, невизначеність, людські страхи з тих чи інших питань. Люди втомилися від розчарувань та постійних проблем. Гнів, розпач, а можливо і ненависть охопила не одне людське серце. Хтось шукає вихід власними силами, а хтось можливо зовсім здався і готовий прийти в молитві до Бога!У нинішній ситуації, як ніколи, суспільство потребує доброї новини, про те як може змінитися їхня країна, їхнє місто і саме головне їхнє серце. Саме ці три теми ми піднімаємо у нашій брошурі, розкриваючи зв'язок між змінами у власному серці до змін у країні. Головні посили: “понад усе стережи серце своє” та “молись за місто в якому ти живеш”. Висновок на обкладинці говорить:“Зміниться серце – зміниться людина!Зміниться людина – зміниться країна!”https://poklik.org/projects/molytva-za-tebe-za-misto-za-ukrayinu/

Опубліковано Поклик Пʼятниця, 10 квітня 2020 р.

слайд-шоу брошури:  https://www.facebook.com/Poklik.org/videos/533521390535646/?v=533521390535646

Молитва за тебе, за місто, за Україну! (слайд-шоу)

У нинішній ситуації, як ніколи, суспільство потребує доброї новини, про те як може змінитися їхня країна, їхнє місто і саме головне їхнє серце. Саме ці три теми ми піднімаємо у відео, розкриваючи зв’язок між змінами у власному серці до змін у країні. Головні посили: “понад усе стережи серце своє” та “молись за місто в якому ти живеш”.“Зміниться серце – зміниться людина!Зміниться людина – зміниться країна!”https://poklik.org/projects/molytva-za-tebe-za-misto-za-ukrayinu/

Опубліковано Поклик Пʼятниця, 10 квітня 2020 р.

на YouTube

відео: https://youtu.be/jDPTXZTMD8s

слайд-шоу брошури: https://youtu.be/XJ-RglUBKMw

 

Стаття на Почує кожен:

Молитва за тебе, місто, Україну

Брошура угорською мовою, розроблена для нацменшин Закарпаття: