“Корейське Чудо” як феномен успішності Південної Кореї

Опубліковано:

Дорогі друзі та партнери, хочемо представити вам нову сторінку під назвою “Корейське Чудо” (https://www.facebook.com/ChudoKorea/), аби познайомити вас із феноменом успішної Південної Кореї.

Запрошуємо вас відвідати фестиваль корейської культури у Києві для вас і вашої родини (https://www.facebook.com/events/2087744024574580/), до організації якого долучилась Асоціація ПОКЛИК.

Це буде справжнє свято, із розвагами та подарунками.

ПРОГРАМА:

11:00-17:00

• концерт учасників талант-шоу

• дитячі ігрові зони

• конкурси та розваги

• корейська кухня

• розіграш подарунків

• вуличний кінотеатр

• виставки соціальних проектів

19:00-22:00

• музична програма

• історії успіху корейських лідерів

• послання надіі

• молитва за зцілення

“Економічний успіх залежить від характеру нації” – Едмунд Фелпс, лауреат Нобелівської премії з економіки за 2006 рік.

Духовна та економічна Реформація: що спільного між Європою та Південною Кореєю?

Протестантизм. Відомо, що духовна Реформація, яка почалася 500 років тому, перетворила Європу темних часів

середньовіччя на успішну. Саме духовне відродження потягнуло за собою демократичні, культурні та економічні перетворення.

Вже десятиліття весь світ дивує “Корейське чудо” – феномен економічного розвитку Республіки Корея. Що у цьому спільного з духовною реформацією?

Ще до 60-х років минулого століття Південна Корея була однією з найбідніших країн світу.

Однак початок бурхливих економічних перетворень випадає на період навернення людей до реформованого християнства. Сьогодні, коли Корея посідає передові позиції у світі, кожен третій кореєць є віруючим християнином (за даними перепису населення 2014 року).

Християнський світогляд та цінності впливають на всі сфери життя країни. Так у 2017 році із 300 депутатів парламенту 128 є християнами.

Зміниться людина – зміниться країна!

“Я ж прийшов, щоб люди мали життя, і мали його вдосталь” – Ісус Христос. (Євангеліє від Івана 10:10)

МЕТА ФЕСТИВАЛЮ:

— Проведення публічної євангелізації з молитвами за зцілення;

— Презентація перед суспільством України соціальних, благодійних, наукових та просвітницьких християнських служінь України;

— Привернути увагу українського суспільства до принципів сучасної Реформації Південної Кореї на основі християнських цінностей.

ОРГАНІЗАТОРИ:

Рух за Святе Місто, Корея

Українська Міжцерковна Рада

http://www.reformation.in.ua

SaRang Church, Seoul, South Korea

Починаєш розуміти "Корейське Чудо", коли бачиш такі церкви в центрі столиці Південної Кореї. Відкрита територія для прогулянок, своя автобусна зупинка, вихід із метро прямо до церкви. Будівля у 14 поверхів над землею і 8 під землею – це ще не все диво. Головний зал під землею занесений до Книги рекордів Гіннеса як "найбільша підземна церква". В неділю на службу Божу тут збираються 50,000 віруючих. (SaRang Church https://youtu.be/ZpLcY18459I) Доречі, диякон цієї церкви – він же Посол Республіки Корея в Україні – візьме участь в українсько-корейському фестивалі у Києві (https://www.facebook.com/events/2087744024574580/).

Опубліковано Корейське Чудо 5 квітня 2017 р.

Надзвичайний і повноважний Посол Республіки Корея в Україні па…

НЕВИДИМІ ФАКТОРИ ЕКОНОМІЧНОГО УСПІХУНадзвичайний і повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг-Гу про невидимі фактори економічного успіху Південної Кореї. Інтерв’ю з паном Послом Лі Янг-Гу у Києві взяв автор світоглядного фільму “Послідовники” Анатолій Кушнір, з метою глибшого аналізу феномену “Корейського Чуда”. Економісти з усього світу вже багато років намагаються розгадати рецепт економічного успіху Південної Кореї, але феномен так і залишається загадкою під назвою “Корейське Чудо”, наче якийсь секретний інгредієнт рецепту успіху залишається неназваним. Озброївшись висновком лауреата Нобелівської премії з економіки за 2006 рік Едмунда Фелпса про те, що “економічний успіх залежить від характеру нації”, автор не зупинився на відомих факторах аналізу, а забажав перевірити гіпотезу на прикладі Кореї. Більшість економістів погоджуються, що основний ресурс Південної Кореї – людський.У цьому відео йдеться про світоглядні особливості корейців в період економічного росту. Повне інтерв’ю із паном Послом: (https://www.facebook.com/ChudoKorea/videos/175482982954720/) Джерело: (https://youtu.be/3PjAflY9iSA)

Опубліковано Корейське Чудо 11 березень 2017 р.