Асоціація ПОКЛИК підтримала Столичний Різдвяний фестиваль

Опубліковано:

У січні в столичному парку Шевченка вже вдруге відбувся дводенний різдвяний фестиваль “Диво на Різдво”, в підготовці якого взяли участь понад 10 громадських та 20 християнських організацій, а сам захід залучив 150 артистів та 200 волонтерів. Серед партнерів фестивалю –  і Асоціація ПОКЛИК.

Попри снігову погоду, в парку протягом двох днів було людно: батьки з дітками прийшли на свято, щоб взяти участь у святкових розіграшах подарунків, подивитись концерт та театральні вистави, відвідати тактильний зоопарк, поводити хороводи разом з казковими героями, поласувати безкоштовно кашею та відсвяткувати народження Спасителя. А ще кожен учасник мав змогу долучитись до благодійної справи, адже головна ідея  фестивалю – об`єднати людей в атмосфері дива навколо віри в Бога та благочинності.

Благодійний ярмарок та поміч 2-річній Домініці 

На території фестивалю функціонував благодійний ярмарок, де волонтери разом з партнерами свята пропонували придбати печиво чи інші смаколики,  а всі кошти вилучені від внесків вручили під час вечірньої програми свята мамі 2-річної Домініки Марощук з синдромом Аперта, яка потребує на операцію по розділенню пальчиків 40 тис. грн. Також ввечері другого дня на сцені була здійснена молитва за зцілення Домініки.

У програмі фестивалю взяли участь діти-сироти, для яких організатори влаштували веселий хоровод та підготували подарунки. В свою чергу,  вихованці фундації “Отчий Дім” представили під час фестивалю театралізоване дійство.

Малюнки для військових 

У рамках фестиваль проходив фінал конкурсу малюнку “Твоє диво на різдво”. Більше 200-т діток надіслали заздалегідь свої тематичні малюнки, а журі під час фестивалю обрало переможців та вручили їм подарунки та дипломи.

Під час вручення нагород на сцену піднялись капелани, які пообіцяли передати військовим в зону АТО малюнки та листи від діток з побажаннями вижити та обов’язково повернутись додому. Військові капелани звершили молитву за мир в Україні зі сцени, а ведуча та співорганізатор свята Оксамита сказала: “В історії були відомі випадки, коли войовничі сторони оголошували про тимчасове перемир’я, щоб відсвяткувати Різдво разом, і навіть співали “Щедрик” разом. Ми віримо, що це Різдво стане останнім “військовим” Різдвом в нашій країні”.

Розіграші від партнерів та святковий концерт

Протягом двох днів з 12:00 до 20:00 на великій сцені фестивалю свої вокальні, музичні, танцювальні та театральні таланти демонстрували близько 150 артистів, які, не дивлячись на січневі морози, з радістю взяли участь у святі.

Історію народження Ісуса Христа у виконанні театральної групи мали можливість подивитись гості фестивалю у перший день свята.

На всіх учасників також чекала денна та вечірня святкова концертна програма. Серед її учасників: вокальний колектив «Криниця», народна студія естрадно-народного співу “Перлина”, вокальний гурт “ТРІОРІО” з програмою “Коляда”, вокальний ансамбль «ABSOLUTE», танцювальна школа Freedom Of Motion, хор церкви Різдва Христового, Eagles Fam, вокальний ансамбль “MIRRA”, Аріна Бурда, поетеса  Олена Несміян, молодіжний об’єднаний хор ЄХБ, народний ансамбль України “Берегиня”, КСАНТІ, гурт “SKEEMANS”, Артем Чаплигін з силовим шоу, Київський академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра, народний фольклорний ансамбль « Яворина», Марина Масюк та багато інших. 

Пісенні композиції подарували гостям фестивалю Роман Ващук, Ганна Поночевна,  Микола та Анастасія Поварчук, Любов  Дорошенко, Валерій Короп, Ярослава Лавриненко, Віторія Оріян, Софія Яковин, Аняня Удогво, Діана Лук’янчук, Олександр Василенко та інші. Головні ведучі свята, а також співорганізатори фестивалю – співаки та громадські діячі Роман Ващук та Оксамита.

Під час  концертної програми гостям пропонували взяти участь у розіграшах призів, які надали партнери фестивалю. Святкова незабутня атмосфера світла та добра була гарантована кожному.

Лідерка громадського руху “Живи”, співачка Оксамита по закінченню фестивалю так висловилась на своїй сторінці у Фейсбук: “Ми тішимося тим, що Столичний різдвяний фестиваль став дійсно фестивалем-дивом. Цього надприродного Божого покрову, благодаті і милості ми бажаємо нашій Україні в новому 2019 році! І низький уклін всім, хто став Божим голосом, Божим серцем, Божою рукою під час підготовки та проведення нашого #РіздвоФест!”.

Традіційно Різдвяний столичний фестиваль завершився своїм офіційним гімном, який виконали Оксамита та Роман Ващук разом з дитячим хором.