Великодній фестиваль “Твоя Пасха FEST” відбувся у Києві. Серед партнерів – Асоціація ПОКЛИК

Опубліковано:

У неділю, 28 квітня, у Києві на Михайлівській площі відбувся столичний Великодній фестиваль «Твоя Пасха-FEST». Захід пройшов за підтримки різноманітних організацій, у тому числі й Асоціації ПОКЛИК, та Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).   

Фестиваль розпочався з урочистого концерту «Великоднє сяйво». Далі прозвучав Великодній молебень, який здійснили католицькі, православні та протестантські священики. Відбувся також святковий костюмований флешмоб: присутні мали можливість побачити весь сенс Пасхи за декілька хвилин.

Під час Великоднього фестивалю директору Асоціації ПОКЛИК Анатолію Кушніру на сцені вручили подяку, адже організація постійно виступає партнером подібних заходів та усіляко підтримує благовісницьку місію різноманітних ініціатив та громад.

У свою чергу Анатолій Кушнір зі сцени висловив щиру подяку організаторам Пасха-Fest, а на своій сторінці у Фейсбук залишив наступний допис:

“Ми з Marina Kushnir мали за честь долучитися до фестивалю міста «Пасха Фест». Організатор ГО ЖИВИ. Дякую, Oksamita Novachuk, Roman Vashchuk, десятки творчих колективів, громадських організацій та усіх партнерів свята. Мене щиро вражає той факт, що християни організовують такі якісні і масштабні заходи за підтримки Київської міської державної адміністраціяї. Так твориться нова культура і хороша традиція в столиці України”.

Опубліковано Anatoliy Kushnir Неділя, 28 квітня 2019 р.

Для сімей і дітей було організоване святкове містечко з фотозонами й майстер-класами. Всі, хто потрапив на Михайлівську площу з 18:00 та до самого вечора мали можливість насолоджуватись виступами артистів, музикантів, танцювальних і вокальник колективів, співаків.

 

Організатори фестивалю подарували українським сім’ям відчуття світлого свята, чудового відпочинку й об’єднали їх навколо християнських цінностей та культури благочинності.