Трійця – сила згори! (Продовження історії) Брошюра має на меті донести до пересечної людини, що свято Трійці це не якась там релігійна подія, а реальна присутність та допомога Бога сьогодні за для нового життя для кожного.

Зміст поданий як продовження пасхальної історії, яка більш знайома людям, пов’язуючи одне свято з іншим, що робить розуміння свята Трійці більш доступнішим. Тож цей матеріал можна розповсюджувати у парі з нашою брошурою Пасха, незважаючи на те що свято Пасха вже минуло.

Брошюра Пасха також, ще є внаявності для замовлень. ​​В брошурі є молитва покаяння, а також два QR кода. Один для завантаження бесплатного додатку Біблія. Другий для просмотра документального фильму “Послідовники”, асоціації Поклик, який розповідає про вплив учнів Ісуса Христа на сучасну цивілізацію.

Розмір в складеному вигляді, 100 х 210 мм. На звороті міститься віконечко для контактів.

Замовлення кратно 500 шт. Вага одного упакування 500 шт – 2,7 кг

ТИМЧАСОВО ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ

🔥Доносимо до вашого відома, що при замовленні вам слід вказати діючий, в сьогоднішніх умовах, номер відділення Нової пошти. Доставка за ваш рахунок.

За додатковими питаннями звертайтесь 067 977 4444

🔥 ВАЖЛИВО! Після розповсюдження наших брошур, нам дуже потрібно від вас отримати фото-відео, перелік населених пунктів, дані по кількості, ваші враження від проведених євангелізацій з уточненням, які були успіхи чи труднощі під час заходів, надихаючі свідоцтва Божої слави!

Звіти можна висилати у вайбер 067 155 4444 (до кінця кожного місяця, в якому відбувались роздачі)