Непростий рік принесла війна, тож нам ще більше хочеться створити святковий настрій для людей, підбадьорити їх, подарувати їм надію, зміцнити віру, допомогти разом стояти в молитві за наш народ, за нашу Україну.

Асоціація ПОКЛИК підготувала для вас друковані матеріали, які можна використовувати як привітання з Різдвом Христовим, з Новим Роком, для запрошення людини на святкове богослужіння.

Отже, пропонуємо вашій увазі:

КАЛЕНДАРІ формату А3 на 2023 рік:

№1 Календар, що надихає вірити в свободу, мир і добробут для нашої країни.

№2 Молитва для підтримки наших воїнів та рідних, які очікують їх удома живими, з перемогою!

№3 Календар на тему возз‘єднання сімей, яких безжально розділила ця війна. Нехай усі кохані нарешті будуть разом, а дітки зростають у мирі та спокої!

____

ЛИСТІВКА

Цьогоріч листівка буде хорошим приводом привітати людину, запросити на Різдвяне богослужіння, нагадати Боже Слово про те, що в світі зла й темряви світить Світло, яким є народжений Ісус – Спаситель людства! (Також у нашому випадку, коли боремось із темрявою внаслідок знеструмлення інфраструктури ворогом, ми маємо бути світлом для цього світу й запалювати інших). Розмір 15*15 см.

 

____

КОРОБОЧКИ для Різдвяних подарунків:

 

В цьому році пропонуємо ОДИН розмір коробки із гофрокартону, але в ДВОХ, уподобаних усіма, кольорах.

Прямокутна коробка з ручкою, з твердого гофрокартону. Розмір: 23х17х7,5 см. В неї можна покласти плитки шоколаду, Біблії, буклети, сувеніри, фрукти тощо. Коробка досить міцна, може вміщувати важчі предмети й бути використаною для більш дорослої аудиторії: підлітки, солдати, люди літнього віку.

ЗБІРКА Й НАПОВНЕННЯ

Усі коробочки ви можете наповнити бажаними цукерками за власним вибором, та затратити значно менше, ніж коштують інші готові подарунки вітчизняних виробників. При цьому, ви контролюєте не тільки якість наповнення, але маєте унікальне послання на упаковці. Великі коробки не потребують проклейки, збираються за схемою.

Наголошуємо на тому, що подарунки в нашій упаковці НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ПРОДАЖУ.

Цього року ми пропонуємо БЕЗКОШТОВНО ДО КОЖНОЇ КОРОБОЧКИ наш авторський продукт –

дитячий КОМІКС “Левчик і Байбл вотч”

____

Для вашої зручності ми створили ОДНУ ФОРМУ ЗАМОВЛЕННЯ із різними позиціями друкованої продукції.

Також, ви можете замовити наші Молитовники та Євангеліє від Марка (література від наших партнерів)

Ознайомитись з ними ви можете в розділі ПРОЄКТИ на нашому сайті.

Ми докладаємо багато зусиль, щоби догодити Богові, і служити вам інструментом для підтримання діалогу в суспільстві на тему морально-духовних цінностей.

Дякуємо, що ви з нами.

🔥Доносимо до вашого відома, що при замовленні вам слід вказати діючий, в сьогоднішніх умовах, номер відділення кур’єрської служби  “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/). ДОСТАВКА за рахунок отримувача.

За додатковими питаннями звертайтесь 067 977 4444

🔥 ВАЖЛИВО! Після розповсюдження наших брошур, нам дуже потрібно від вас отримати фото-відео, перелік населених пунктів, дані по кількості, ваші враження від проведених євангелізацій з уточненням, які були успіхи чи труднощі під час заходів, надихаючі свідоцтва Божої слави!

Звіти можна висилати у вайбер 067 977 4444 (до кінця кожного місяця, в якому відбувались роздачі)

____

РІЗДВЯНИЙ МУЛЬТИК

Із героями з наших Різдвяних коробочок, ми, своїми силами у 2020 році, створили мультик.

Різдвяна історія – хороший євангелізаційний матеріал для дітей, а також для тих дорослих, хто лише починає вивчати Біблію або знаходиться у пошуку сенсу життя…

Будемо вдячні за поширення. З Новим Роком та Різдвом Христовим!!!