Дорогі Друзі,

В наявності коробочка №2 “скринька-вертеп”. Кількість обмежена! 

Приймаємо замовлення до четверга 21 грудня включно! 

На жаль, за останні кілька років ми спостерігаємо просування нехристиянських святкувань типу “хелоуін”, замість того, щоб, наприклад, “День Подяки Богові” набував належного резонансу в суспільстві. Святкування Різдва – теж під загрозою позбавлення свого християнського змісту. На прилавках магазинів, ще задовго до Свята Різдва, все більше з’являються привабливі готові подарунки з небіблійними персонажами. Окрім вітчизняних дідів Морозів та Снігурок, бачимо тигрів, драконів, змій та магічних персонажів, що тепер теж претендують на символізацію новорічних та різдвяних свят. Нашим дітям щорічно нав’язується астрологічна тематика. Тепер уже наступного дня після Дня Подяки, що святкується в останній четвер листопада, вводиться культура комерціалізації свят, про що свідчать акції розпродажів під назвою “чорна п’ятниця”.

У цьому році в якості упаковки для різдвяних та новорічних подарунків ми пропонуємо вам ДВА ВИДИ КОРОБОЧОК із ексклюзивними малюнками:

  1. ПРЯМОКУТНА КОРОБКА з ручкою, з твердого гофрокартону. Розмір: 23х17х7,5 см. На коробочці – матова ламінація, та цього разу зображення покриті вибірковим лаком! Поміщаються плитки шоколаду, Біблії, книжечки, канцтовари, сувеніри, фрукти тощо. Коробка досить міцна, може вміщати важчі предмети й бути використаною для більш дорослої аудиторії: підлітки, солдати, люди літнього віку. Розрахована приблизно на 1 кг цукерок. А також у подарунок із кожною коробочкою ви отримаєте ЛИСТІВКУ. Розмір: 10х15 см, покриті матовою ламінацією, а центральна частина (малюнок) виділена глянцевим лаком. Листівки виготовлені з картону, тому міцні та приємні на дотик. Зворотня сторона відведена для вашого привітання.
  2.  

    2. СКРИНЬКА-ВЕРТЕП розміром 14,5х9,5×7,5 см. Виготовлена з картону, має зручну ручку. Поверхня ламінована матовою плівкою, а зображення покриті вибірковим лаком, що надає розкішного вигляду та приємного дотику. Розрахована приблизно на 400 г цукерок. Коробочки пропонуються в розгорнутому вигляді. До кожної скриньки-вертепа ми пропонуємо ЛИСТІВКУ з євангельською історією Різдва, яку можна покласти всередину на дно коробочки.

 

Радо очікуємо вашої номінальної пожертви, щоби частково покрити затрати на виготовлення. Детальніше – за вказаним телефоном.

ДОСТАВКУ по території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.

ЗБІРКА Й НАПОВНЕННЯ

Усі коробочки ви можете наповнити бажаними цукерками за власним вибором, затративши значно менше, ніж коштують інші готові подарунки вітчизняних виробників. При цьому, ви контролюєте не тільки якість наповнення, а й маєте унікальне послання на упаковці.

ЗАМОВИТИ подарункові комплекти можна за тел.: 067-977-4444 (з 10:00 до 18:00), або написати на poklikoffice@gmail.com