У нашій країні точиться війна, й багато людей шукають відповіді та захисту від Бога. Водночас християни ведуть війну духовну, від якої багато чого залежить у фізичному світі. Вашій увазі євангелізаційний буклет Асоціації ПОКЛИК, який допоможе вам донести Слово Боже людям в Україні. У ньому ви знайдете текст молитви-захисту з 90 Псалму, молитву-покаяння, а також описані три кроки, які можуть врятувати людину від гріха та смерті. Буклет має 4 сторінки, зручний за форматом, а текст несе духовне пробудження та надію людям.

Ми молимося, щоб література Асоціації ПОКЛИК допомагала вам приводити більше людей до Бога.

 

 

 

4 сторінки. Формат А6 у складаному вигляді  10,5*15 см. У пачці 1000 примірників. Розмір пачки 31*22*6. Вага пачки 4,16 кг

Замовлення приймаються кратно 100 шт.

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

🔥Доносимо до вашого відома, що при замовленні вам слід вказати діючий, в сьогоднішніх умовах, номер відділення Нової пошти. Доставка за ваш рахунок.

За додатковими питаннями звертайтесь 067 977 4444

🔥 ВАЖЛИВО! Після розповсюдження наших брошур, нам дуже потрібно від вас отримати фото-відео, перелік населених пунктів, дані по кількості, ваші враження від проведених євангелізацій з уточненням, які були успіхи чи труднощі під час заходів, надихаючі свідоцтва Божої слави!

Звіти можна висилати у вайбер 067 155 4444 (до кінця кожного місяця, в якому відбувались роздачі)