Сумісно з організацією Християни для України, ми пропонуємо вам новий молитовний продукт – Молитовник українця.

“МОЛИТОВНИК УКРАЇНЦЯ”, – маленька книжечка, яка допоможе всім — віруючим і “невіруючим”, солдатам і біженцям, людям в Україні та тим, хто опинились за її межами — звертатись до Всевишнього, чути Його голос і отримати духовну втіху, яка сильніша за смерть і страждання.
Тут запропонована гарна підбірка молитов про Божий захист, молитва покаяння, добірка місць Писання для підбадьорення людини, коли вона у важких життєвих обставинах, стверджуючі та надихаючі вірші для воїнів. Сьогодні дуже важливо мати мир із Богом, який сильно любить людину. Важливо не відкладати це на пізніше, адже ми не знаємо коли може обірватися людське життя. Дизайн буклету піднімає патріотичний та бойовий дух. Божого миру усім нам.
“Молитовник українця” можна роздавати разом з гуманітарною допомогою в місцях, де є біженці та переселенці, серед військових та просто жителів України. Адже під час війни всі переживають моменти, коли звертаються до Бога. Продукція активно розповсюджується серед переселенців в Польщі.
Тому пропонуємо всім, хто сьогодні служить Богу і ближньому (а в такий час служать, мабуть, всі) замовляйте дану продукцію через google-форму і ми надішлемо Вам молитовник в кількості, яку Ви будете спроможні поширити. В упаковці 600 шт.

ТИМЧАСОВО ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ

Будь ласка зверніть увагу на наш новий молитовник, який такий самий за змістом, змінена тільки обкладенка.  Посилання на новий Молитовник  https://poklik.org/projects/molytovnyk-2/

🔥Доносимо до вашого відома, що при замовленні вам слід вказати діючий, в сьогоднішніх умовах, номер відділення Нової пошти. Доставка за ваш рахунок.

За додатковими питаннями звертайтесь 067 977 4444

🔥 ВАЖЛИВО! Після розповсюдження наших брошур, нам дуже потрібно від вас отримати фото-відео, перелік населених пунктів, дані по кількості, ваші враження від проведених євангелізацій з уточненням, які були успіхи чи труднощі під час заходів, надихаючі свідоцтва Божої слави!

Звіти можна висилати у вайбер 067 155 4444 (до кінця кожного місяця, в якому відбувались роздачі)

В Молитовнику 26 сторінок, ось подаємо деякі з них для ознайомлення (два дизайни):