Дорогі друзі та партнери!

Восени християнський світ відзначає День подяки – свято з тривалою історією, яке відзначається в переважній більшості країн світу. Головна його мета – подякувати Богу за врожай та плідну працю, за свої особисті досягнення та надбання, а також за злагоду і все добре, що мала упродовж року уся нація. На загальнодержавному рівні свято відзначається  в США у листопаді, а в Канаді – у жовтні. 

Традиція святкування Дня подяки  вже понад століття притаманна і протестантському середовищу України. Для християн інших конфесій знайома назва свята  – Обжинки, які ще в давні часи святкували після прибирання урожаю слов’ янські народи. 

У 2006 році на розгляд Президента України подавався проект за авторства Ради Євангельських Протестанських Церков, за яким би День подяки визнавався б офіційним. До цього часу відповідь не надходила.

17 вересня 2017 року Свято подяки вперше відзначалось в Україні масштабно як ніколи. На головній площі столиці зібралось майже 250 тис. чоловік з метою подякувати Богу за всі блага.  

У 2018 році Свято подяки пройде в Києві 23 вересня, а в інших містах України цього ж місяця в різні вихідні дні. 

З цієї нагоди та заради просвітницької місії Асоціація ПОКЛИК підготувала інформаційні буклети, які присвячені святкуванню Дня подяки. Буклет поділений на декілька інформаційних блоків: 

  1. Світові традиції Дня подяки: які країни вже офіційно визнали свято загальнонаціональним та які цікаві особливості супроводжують святкування у різних народів.
  2. Біблійна історія свята: що говорить Святе Письмо щодо відзначення Свята жнив. 
  3. Історія свята в Україні.
  4. Описані переваги вдячної людини та звучить заклик до  молитви. 
  5. Блок, де ви можете залишити вашу інформацію.

Інформаційний буклет підготовлено спеціально до ваших святкувань у містах і селах України.

У 2018 році тільки для великих обласних міст ми надаємо можливість оформити індивідуальне замовлення: анонсувати на першій сторінці буклету свято у вашому місті, вказавши населений пункт, дату, імена гостей тощо.

Для того щоб замовити буклети, ви можете обрати найзручнійший для вас спосіб:

  • заповнити форму “долучитися до проекту”;
  • зателефонувати за номером: 067 977 4444 (з 10:00 до 18:00);
  • написати на poklikoffice@gmail.com

ДОСТАВКУ на території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.