Відео

ЯК СТАТИ УКРАЇНІ УСПІШНОЮ?

Інтерв’ю з д-ом Роман Шеремета (Roman Sheremeta), кращим молодим економістом світу, згідно рейтингу IDEAS-2018. Журнал Forbes-у 2015 році назвав його кращим економістом України.
Що ж потрібно для росту економіки України? Чому християнські цінності – це запорука успішної процвітаючої держави? Яким чином громадянське суспільство може впливати на процеси в державі своєю активною позицією? Який зв’язок між рівнем довіри між людьми, до влади та високим рівнем ВВП? Як українцям виховати культуру заощадження та інвестування? Який отимальний податок для українського бізнесу? Дивіться відповіді у відео!

Інтерв’ю про фактори економічного зростання та оподаткування взяв Анатолій Кушнір. (https://youtu.be/HzyA8VUkdiI

ПРОТЕСТАНТИ – НАДБАННЯ УКРАЇНИ: Сім’я, Молодь, Діти

У 2017 році заходи на підтримку природної сім’ї відбулися в 33 містах України, а одна асоціація християнських літніх таборів звітує про відпочинок 25 000 дітей та підлітків.
В 90-х, коли на вулиці опинились 100 000 безпритульних дітей, проблему почали вирішувати 50 християнських дитячих будинків. Успішно діють 23 соціально-психологічні центри для дітей, матері та дитини. 20 000 дітей-сиріт перебувають під опікою євангельських віруючих сьогодні. Ще в 2011 році сиріт, які потребували всиновлення, було 30 000, а в 2017-му залишилося тільки 6 000.

Дізнайтеся більше http://poklik.org/…/protestanty-nadban…/ та поділіться цим відео.

ПРОТЕСТАНТИ – НАДБАННЯ УКРАЇНИ: Церкви

У 2017 році Україна відзначає 500-річчя Реформації. Ми вирішили відстежити значення реформованого євангельського християнства в українському суспільстві. Наш попередній огляд привів нас до сміливого висновку: протестанти – надбання України!
Протестантизм (євангельські християни) – перша за динамікою розвитку та друга за кількістю громад християнська конфесія в Україні.
За роки незалежності кількість християнських церков в Україні
зросла на 160 % – від 12 850 до 33 389:
протестанти* – на 258 %, від 2 721 до 9 742;
православні – на 168 %, від 7 034 до 18 879;
католики – на 54 %, від 3 095 до 4 768.
*Ще в 2015 році було 11 179 протестантських церков, що становило приріст у 311 %. Офіційна статистика 2017 року не включає церкви окупованих територій.
Соціальне дослідження 2015 року показало, що 16 % українців різних конфесій змінили свою думку про євангельських християн на краще за попередніх три роки.Чому протестантизм набуває популярності?
Що ж такого особливого зробили євангельські християни?
Віруючі визначають суспільні проблеми й вирішують їх.
Євангельскі християни творять нову культуру та розвивають суспільство.
Свою місію добра вони реалізують у багатьох сферах суспільного життя.
Дізнайтеся більше http://poklik.org/…/protestanty-nadban…/ та поділіться цим відео.

Меньше

ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ СІМ’Ї: НАШІ ДІТИ (частина-1)
Адріан Буковинський відкриває статистику та свої мотиви.
Через його семінари пройшли тисячі пар, а розлучилися одиниці.
P.S. Чим жив провідний експерт із сімейних питань, президент фонду “Сім’я” Адріан Буковинський останніх 5 місяців. Тим, чим і займається вже близько 20 років.

ДЕ БАТЬКО: ДОСЛІДЖЕННЯ (частина-2)
Адріан Буковинський володіє предметом. Через його семінари пройшли тисячі пар, а розлучилися одиниці.
P.S. Чим жив провідний експерт із сімейних питань, президент фонду “Сім’я” Адріан Буковинський останніх 5 місяців. Тим, чим і займається вже близько 20 років.

ІНФОРМАЦІЯ ІЗ ПЕРШИХ ВУСТ.
Зустріли Адріана Буковинського та вирішили дізнатись, що ж сталось з його призначенням Урядовим Уповноваженим з питань сім”ї та сімейних цінностей.
Адріан розповів про свої подальші дії та спецперевірку – процедуру, яку насправді проводять для усіх чиновників високого рангу, перш ніж призначити їх на ту чи іншу посаду.

ПОСЛІДОВНИКИ висновки:
Якби можна було витягнути, як магнітом, з історії всі події, пов’язані із Ім’ям Ісуса Христа, то що б залишилося? Чи можемо ми втратити ці надбання? Які наші перспективи?
Сьогодні ти вільно користуєшся благами цивілізаціі: досягненнями науки і культури, медициною, освітою, ти маєш соціальний захист та право. Але не завжди так було, і не всюди так є. Звідки в тебе це?
У кожного вчителя є хороші і погані учні. Вчитель Ісус Христос – теж не виняток. Погані учні, не засвоївши матеріал, діяли, начебто, від Його імені, але часто переслідували власні цілі. В історії Церкви було, є і буде чимало таких помилок. Ця стрічка не претендує на повний опис поширення Християнства.
Тут йдеться про тих хороших учнів Христа, справжніх ПОСЛІДОВНИКІВ, у яких ВЧЕННЯ Ісуса Христа викликало справжній резонанс. Це вчення трансформувало їхню свідомість і обумовлювало їхні дії. Натхненні, вони створили нову цивілізацію і продовжують змінювати світ на краще. Тому, вчення Ісуса Христа залишається актуальним і сьогодні.

ПОСЛІДОВНИКИ в культурі:
Чому сучасні ноти є винаходом християн? Як відомі музичні, художні та літературні шедеври світових класиків писались “в Ім’я Бога”?

ПОСЛІДОВНИКИ в економіці:
Чому розвинуті країни свого часу застосували Біблійні принципи в трудовій етиці? Як інші країни почали розвиватися, перейнявши економічні моделі попередніх?

ПОСЛІДОВНИКИ в освіті:
Як саме християни принесли в цей світ розуміння, що освіта повинна бути доступна кожному, незалежно від статі, достатку та соціального статусу? Чому перші школи та університети були засновані в Ім’я Ісуса Христа, а християнські місіонери-просвітителі пішли до різних народів? Як пов’язані просвітительства, виникнення кирилиці та переклад Біблії більше, як на 1200 різних мов світу? Чому саме християнство посприяло розквіту літератури та дало форму літературній мові?

ПОСЛІДОВНИКИ в науці:
Чому наука не зародилася в Індії, Африці, Китаї, арабському світі, не мала подальшого розквіту в Стародавній Грецїї? Як класична наука розвинулась саме у Європі з її християнським розумінням Бога?

ПОСЛІДОВНИКИ і правозахист:
Як християнське розуміння цінності людського життя лягло в основу сучасного правосуддя та морального кодексу? Чому завдяки християнам поняття рабства та торгівлі людьми стали неприйнятними у суспільстві?

ПОСЛІДОВНИКИ у соціальній сфері:
Чому культуру милосердя, співчуття та благодійності заснували послідовники вчення Ісуса Христа?
Як християни ввели в практику поняття “хрещені батьки” та доглядали дітей-сиріт, а згодом відкрили перші дитячі притулки?
Чому співчуття віруючих людей до хворих та страждаючих спричинило виникнення як першого госпіталю, так і організації “Червоного хреста”?

Сьогодні ти вільно користуєшся благами цивілізаціі: досягненнями науки і культури, медициною, освітою, ти маєш соціальний захист та право. Але не завжди так було, і не всюди так є. Звідки в тебе це?
У кожного вчителя є хороші і погані учні. Вчитель, Ісус Христос, теж не виняток. Погані учні, не засвоївши матеріал, діяли, начебто, від Його імені, але часто переслідували власні цілі. В історії Церкви було є і буде чимало таких помилок. Ця стрічка не претендує на повний опис поширення Християнства.
Тут йдеться про тих хороших учнів Христа, справжніх ПОСЛІДОВНИКІВ, у яких ВЧЕННЯ Ісуса Христа викликало справжній резонанс. Це вчення трансформувало їхню свідомість і обумовлювало їхні дії. Натхненні, вони створили нову цивілізацію і продовжують змінювати світ на краще. Тому, вчення Ісуса Христа залишається актуальним і сьогодні.

Трейлер до фільму “ПОСЛІДОВНИКИ вчення, що змінило їх світ.”
“Я хочу говорити з Богом сам.” – Леонід Кравчук, перший Президент України.

Фільм “ПОСЛІДОВНИКИ” вчення, що змінило їх світ”

НЕВИДИМІ ФАКТОРИ ЕКОНОМІЧНОГО УСПІХУ

Надзвичайний і повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг-Гу про невидимі фактори економічного успіху Південної Кореї.

Інтерв’ю з паном Послом Лі Янг-Гу у Києві взяв автор світоглядного фільму “Послідовники” Анатолій Кушнір, з метою глибшого аналізу феномену “Корейського Чуда”.

Економісти з усього світу вже багато років намагаються розгадати рецепт економічного успіху Південної Кореї, але феномен так і залишається загадкою під назвою “Корейське Чудо”, наче якийсь секретний інгредієнт рецепту успіху залишається неназваним.

Озброївшись висновком лауреата Нобелівської премії з економіки за 2006 рік Едмунда Фелпса про те, що “економічний успіх залежить від характеру нації”, автор не зупинився на відомих факторах аналізу, а забажав перевірити гіпотезу на прикладі Кореї.

Більшість економістів погоджуються, що основний ресурс Південної Кореї – людський.

У цьому відео йдеться про світоглядні особливості корейців в період економічного росту.

Повне інтерв’ю із паном Послом: (https://www.facebook.com/ChudoKorea/videos/175482982954720/)