Київ сімейний: вікенди дозвілля для родин стають популярнішими

Опубліковано:

9-10 червня Поштова площа Києва перетворилась на своєрідне затишне та гучне сімейне містечко, в якому близько 30 тисяч киян та гостей міста з родинами та дітьми з радістю провели вихідні. В ці дні біля річкового порту Києва проходив фестиваль «Всі разом – за сім’ю», який кожного року набуває все більшого масштабу.

Анатолій Кушнір, директор Асоціації ПОКЛИК, який разом з родиною щорічно відвідують подібні фестивалі, помітив тенденцію зростання інтересу до подібних заходів: “Цього року більша кількість організацій, які забезпечують дозвілля людей, стали учасниками фестивалю. Збільшилась і кількість учасників денної програми.  Таким чином, в Україні зростає попит на сімейні заходи, коли батьки з дітьми можуть відпочити разом. Думка про те, що “дозвілля з родиною – це добре” починає укорінюватись у свідомості українців. Ця традиція починає породжувати сегмент сімейного дозвілля”.

Організатором заходу є громадська організація «Всі разом!», яка цим заходом планувала привернути увагу суспільства до популяризації здорової природної сім’ї та до збереження та розвитку духовно-моральних цінностей українського народу.

Два дні поспіль – з ранку до самого вечора – кияни та гості міста мали змогу поринути в атмосферу сімейного свята, яке супроводжувалось виступами музичних та танцювальних колективів, українських співаків, дитячими іграми та розвагами для всієї сім’ї.

Не обійшлось свято без урядовців. Так, учасників сімейного фестивалю привітав міністр молоді та спорту Ігор Жданов: «Без сім’ї немає ані держави, ані країни. Почуття гордості, патріотизму, мова, культурна спадщина, традиції — все це зберігається і примножується саме в родині!».

В цей день учасники фестивалю мали можливість відвідати близько 60 локацій (в минулому році їх було 30), на яких були підготовлені різноманітні майстер-класи, квести, інтерактивні ігри, змагання та конкурси.

На площі функціонували ляльковий театр, виставка дитячих малюнків, бульбашкове шоу. Діти також змогла безкоштовно поласувати смаженим морозивом, спостерігаючи за технікою його приготування, взяти участь у флешмобі «Тато й мамо, дякую вам!» та навіть розмалювати автомобіль.

Активна малеча пограла у флорбол, навчилась танцювальним рухам, пострибала на батуті, поз`їжджала з велетенських надувних гірок, а деяким навіть вдалось виграти сертифікати від мотузкового парку Активна Країна.

Для батьків організатори теж подарували немало цікавих розваг. Наприклад, учасники конкурсу “Супертато” мали б протягнути автомобіль вагою в 1200 кг на дистанцію 30 метрів.

Брати козацького роду! А вам до нас на Поштову площу!! #Всіразом

Опубліковано Всі разом 10 червня 2018 р.

Водночас на сцені ведучі вітали багатодітні сім’ї, вручали їм подарунки, запрошували співаків, музикантів, танцюристів та інших артистів виконати концертні номери. Виступи учасників поп-рок-групи Mountain Breeze та співачки Світлани Тарабарової стало кінцевим акордом вечірніх концертних програм дводенного фестивалю “Всі разом за сім’ю”.

Захід пройшов за підтримки Міністерства молоді та спорту, а також Департаменту освіти й науки, молоді та спорту КМДА.

Асоціація ПОКЛИК та медіаплатформа ПОЧУЄ КОЖЕН виступили медіапартнерами заходу.

Фото: Всі разом