21 травня 2017 року в Рівному відбулася хода у підтримку сім’ї

Опубліковано:

21 травня у Рівному відбулася міжконфесійна хода у захист сім’ї. Колоною віряни пройшли від Покровського Собору до Майдану Незалежності. В марші взяли участь кілька тисяч людей – не лише рівняни, але й мешканці з інших міст, зокрема політики, віруючі з різних церков та пересічні громадяни, було багато дітей. Учасники тримали транспаранти та викрикували гасла, спрямовані на збереження української сім’ї: ”Міцна сім’я – міцна Україна”, ”Шлюб – це союз чоловіка і жінки”, ”Давайте виберемо життя” та інші.

Подібна хода відбувається вже вдруге, церкви мають надію що привернуть увагу як політиків, так і суспільства до традиційних людських цінностей.

Після ходи відбулося сімейне свято, де було запрошено цікавих спікерів, музичні колективи, патрульні також долучились до сімейного свята. На майдані Незалежності правоохоронці показували свої машини, а також навчали охочих кататись на велосипедах, усі бажаючі могли посидіти у поліцейських машинах.

https://www.facebook.com/ProStosunki/videos/412849735749821/

 

”Сьогодні не тільки в Рівному, а й в інших обласних центрах  проходять подібні заходиу, абе не дозволити спаплюжити найцінніше – інституцію сім’ї ”, – Олександр Третяк, ректор Рівненської Духовної Семінарії: