До різдвяних свят Асоціація ПОКЛИК підготувала євангелізаційну привітальну листівку, яка стане гарним подарунком у кожен дім. Разом з таким чудовим привітанням можна принести Благу Звістку до невіруючих друзів, сусідів, перехожих тощо. Також з такими листівками можна прийти у лікарні, сиротинці чи військові бліндажі.

Формат матової листівки 210х230 у розгорнутому вигляді, та 210х115 у згорнутому. З лицьового боку листівки читаємо привітальну фразу з Різдвом Христовим.

Зі зворотнього боку розміщений текст під заголовком “Хто Він для тебе?”, який  пояснує сутність природи Ісуса Христа – Агнець, Цар, Господь, Людина, а також  – два Місця з Писання: з Євангелія від Матвія та Послання до Римлян.

Листівка ілюстрована фігурками Йосипа, Марії, новонародженого Ісуса, пастуха з овечками та будиночками, прикрашеними різдвяними вогниками. На малюнок вікна будинка з внутрішнього блоку листівки нанесені висічки –  людям ніби пропонується зробити вибір – хто для них Ісус Христос.

 

 

 

ЗАМОВИТИ листівки ви можете:

  • зателефонувавши за номером: 067 977 4444 (з 10:00 до 18:00)
  • написати на poklikoffice@gmail.com

ДОСТАВКУ по території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.

Крім цього, ви також можете замовити різдвяні коробочки, або календарі на 2020 рік А3 формату  “10 заповідей”, “Про стосунки” трьох видів.